Ot$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*desperoo*- ja nic o Pedro nie mówię... Choć ostatnio z przodu to jest on najlepszy. Jemu najbardziej się chce (czasem aż za bardzo), on podaje, strzela. Robi zdecydowanie najlepsze wrażenie. Że zmarnował świetną sytuację (widziałam)? Trudno, ale on przynajmniej gola strzelił :P Sorry, ale Ibra przyszedł za duże pieniądze, miał/ma zastąpić Eto'o więc pora by się Zlatan obudził...
0
Najgorsze: słabo grający Ibra i (co się łączy) Bojan na ławce...
0
Tylko jedno "ale". Dlaczego gra słaby Ibra zamiast dać szanse w końcu Bojanowi? Tego nigdy nie zrozumiem- co Pep ma do Bojana? ... Dobrze, że są 3 pkty.
0
Po 1. jaką harmonię?! To, że oficjalnie władze się szanują, to niech nei pitoli o żadnej harmonii...
Po 2. Nie dałoby się tego wykorzystać na jakiś procesik przeciwko Realowi? ]:-> Niech się patrzą kurde na siebie i na przykład Pepe, który za incydent w meczu z Getafe nie powinien piłki widzieć przez dłuższy czas niż to miało miejsce. Jak napisał *bronks* kompromitacja Realu. Po raz kolejny...
0
Z dwojga dobrego lepszy byłby Ribery (wg mnie).
Co do waszych komentów, że "Robery z Realem"- teraz to co w gazetach trzeba dzielić przez 2 (co najmniej). Ale zobaczymy jak się potoczy... Będę zadowolona czy to z Silvy czy z Franka. Obydwaj lepsi niż Robinho ^^
0
A już miałam nadzieję, że ten temat upadł bezpowrotnie... :/
0
Ja mam wobec tego tournee tylko jedną prośbę/marzenie: by się to nie odbiło na formie naszych zawodników (a jeszcze w tym roku MŚ).
0
*Zielony164*- Co ty pie... ?! Jak nie oglądasz meczów Liverpoolu to milcz. Reina zasługuje nawet na podstawową jedenastkę, ale fakt jest takiż, że Hiszpania ma trzech równorzędnych bramkarzy (Reina, Valdes, Casillas) i kilku bardzo dobrych, ale w tym wypadku bez szans na grę (np. Palop, Almunia[choć teraz nie wiem jak mu idzie], Asenjo).
C do Pedro to on i tak młody jest, także jemu się jeszcze nigdzie nie powinno spieszyć ;)
0
no to śpię spokojnie. :)
0
Ładnie Seidu uderzył. Wyśmienicie. Szkoda Mali, ale z drugiej strony Keita wróci do Barcy i pomoże tutaj. Takiego zawodnika to e świecą szukac (na swój sposób, wszyscy wiedzą o co chodzi :P)
0
*kapsel_ole*- o tym jest mowa, iż miałby w ManU ZASTĄPIĆ [specjalnie z capsem] Fergusona!
Bosz... kolejny wpis, że niby miałby Pep iść do United jako II trener... Ludzie czytajcie wszystko dokładnie, ze zrozumieniem i pomyślcie tez czasem!
A na temat odejścia się wypowiadałam niejednokrotnie więc już sobie daruję ;)
Swoją drogą mowa o 6 ofertach, a pisze się o dwóch (x2 Manchester)
0
Nigdy w życiu! Jeśli by nie chciał pracować w Barcelonie już, to niech idzie gdziekolwiek byle nie tam! :]
0
Można było ta jedna bramkę strzelić w tygodniu... Szczególnie po strzeleniu pierwszej/drugiej bramki się Barca rozkręciła.
0
Wszystko jasne- Pique sie najbardziej ze wszystkich piłkarzy obawiał o swoją brykę ;P
0
hahaha :D Dobre zdarzenie. Aśśś- podrzuć linka jak możesz ;)
0
Jeszcze kurde nam się Malawi do finału dostanie x).
Co jak co, ale wynik meczu Kamerunu z Gabonem to mnie wrył w krzesło.
0
Jak dla mnie to niech sobie wezmą (tzn. wykupią) Marqueza x). A od Gabiego >won!
0
To była w końcu ta Barca. Choć może nie grali nasi od pierwszej minuty do ostatniej cały czas z piłka (na początku lepsza była Teneryfa przecież), ale jak już [że tak powiem] doszło do konkretów to się przypomniał tamten sezon. ;)
Noi ten Messi- bezbłędny. W końcu wykorzystał to co miał, a nie cudował ;)
0
Och, ależ uraził ... Wiadomo, że będzie gadał takie rzeczy, bo w końcu teraz żyje w Mediolanie i jak mu się noga powinie, to nie chce Ronie słyszeć, żeby wracał do Barcelony. Czy jest teraz lepszy? Hah! Moim skromnym zdaniem to jego lata świetności minęły. W PSG i Barcie to on był kimś ponad. Teraz jest jednym z wielu. Ronaldinho to Ronaldinho. Moja sympatia do niego i tak już dawno zmalała i to znacznie. Choć szacuneczek musi być ;)
0
Jak w tytule, tak może być, oby było, pewnie będzie ;)
Wiadomo, że jak przed meczem sa jakieś takie uroczystości, to potem mecz często nie wychodzi, noi się stało wg tego przesądu[?] ;). Nie ma co dramatyzować. Do maja daleka droga.
0
*wikuś_barca*- dwaj ostatni jeszcze wrócić mogą także spokojnie. :P
* lukasz123179*- nie będę się podburzać, ale... Skąd ty wgl o nim pomyślałeś przy okazji tego świętowania? x)
I oczywiście: ładny gest ze strony Barcy
0
Jak dla mnie to Hiszpania ma rewelacyjna jak na dzień dzisiejszy trójkę bramkarzy. Valdes, Reina i Casillas - wszyscy bardzo dobrzy. A kto numer jeden? Nie będę mówić, bo i tak będzie, że to za bardzo subiektywne ;P
0
No przeciez, że nie Forlan ;P
Niech tylko Messi się zajmuje piłką to będzie dobrze. Niech nie poprzestaje na tym co już osiągnął. Wszystko? To niech ma chęci i ambicje to powtórzyć ;)
0
Myślę, że jak Pep się uprze, że chce go mieć to przyjdzie on do Barcy. Tak więc, poczekajmy co przemówi Guardiola. ;)
0
...dlatego Barca ma 6 trofeów,a Real zero. :)
Ale dobra, każdy ma prawo do własnej opinii. Fani Barcy będą jej bronić, a fani Realu- swoich ulubieńców.
Mam nadzieję, że nasi gracze pokażą jeszcze nie jedno- zwieńczone pięknie w maju. ^^
0
Nie mówię o całej Barcelonie prosze was.... Ale sami widzicie kilka błędów w tym składzie (że tak to nazwę)
0
Henry'ego niech sobie wezmą. Mozna sprowadzić za ew. pieniądze (+ dorzutka ew.) Silvę czy Matę (póki co o Cescu nie ma co myśleć raczej). Byleby nam nie wcisnęli na jakąs wymianę Robinho :| ...
Noi Yaya jest nie na sprzedaż! :)
0
Ja i tak się będę upierać, że ZA MAŁO piłkarzy Barcy w tej jedenastce. W czym Drogba lepszy od Eto'o ? W czym Vidić lepszy od Puyola czy Pique? Casillas też przecież miał spadek a skok Valdes... No, ale widzę, że lecimy poniekąd stereotypowo (że tak rzeknę) ;).
0
Brakuje mi Samuela... ;)
0
transmitują to na Eurosporcie lub jakieś stacji na Cyfrze+ ?