Jako, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy to się odniosę: Przecież Kaka jest po prostu słaby. Może w Milanie grał bardzo dobrze, ale teraz kicha. Ktoś coś mówił, że na Mundialu zaczął się odradzać, ale... Chyba ktoś ślepy to mówił. Co do ZLatana- sprzedać go, ale może jednak nei największemu wrogowi ;)
Sneijder jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale.. Moim zdaniem takich się znajdzie i jeszcze sporo wyrośnie. Po prostu IMO nie zasługuje gościu na tę nagrodę.
Messi w tym sezonie jest jakoś w słabszej formie, a na wynikach się to nie odbija. :] No chyba, że tu po prostu chodzi o "biegającą koszulke"...?... Jeśli tak to jestem pełna podziwu dla toku rozumowania owego pana {ironia}.
Barca ma poza Leo Xaviego, Iniestę, Ibre, Pedro(tak tak- ostatnio to jeden z najlepszych naszych graczy), Alvesa, Keite... itd. Pozdrowienia do Madrytu! x)
Za całokształt- nie! To jest nagroda ROKU w każdym roku się ją wręcza. Ale za rok 2009 się mu należy jak najbardziej. To jest taki zawodnik, który jest troszkę w cieniu- gra zdecydowanie tylko dla drużyny (nigdy pod siebie), rozgrywa, nieraz odbiera. Mózg i serce drużyny w jednym. W końcu ktoś go dostrzegł, bo przez lata był tylko "Ronaldinho i Ronaldinho"...
Moim zdaniem nagroda dla Xaviego! Ale nie za całokształt.
Btw. apropo nagród za owy "całokształt"- bodajrze w zeszłym sezonie Giggs dostał właśnie za "całokształt", bo przecież mało grał mało bramek zdobył, asyst też... Noi co? Nie wkurza was to?! To jest beznadziejne dawać komuś nagrodę roku/sezonu za "całokształt" . . .
Komentarze
0
Ja tam wolę Pepa, ale przy ocenie osiągnięć itd trzeba pamiętać o tym, że Portugalczyk dłużej jest w zawodzie...
0
Jako, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy to się odniosę: Przecież Kaka jest po prostu słaby. Może w Milanie grał bardzo dobrze, ale teraz kicha. Ktoś coś mówił, że na Mundialu zaczął się odradzać, ale... Chyba ktoś ślepy to mówił. Co do ZLatana- sprzedać go, ale może jednak nei największemu wrogowi ;)
0
Sneijder jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale.. Moim zdaniem takich się znajdzie i jeszcze sporo wyrośnie. Po prostu IMO nie zasługuje gościu na tę nagrodę.
0
Fabio Coentrao- myślę, że to może być rozwiązanie dla Barcy na lewą obronę. ;)
Brawo Hiszpania! :)
0
Naprawdę znakomity gracz. Po co komu Robinho jak można mieć Matę?
0
Messi w tym sezonie jest jakoś w słabszej formie, a na wynikach się to nie odbija. :] No chyba, że tu po prostu chodzi o "biegającą koszulke"...?... Jeśli tak to jestem pełna podziwu dla toku rozumowania owego pana {ironia}.
Barca ma poza Leo Xaviego, Iniestę, Ibre, Pedro(tak tak- ostatnio to jeden z najlepszych naszych graczy), Alvesa, Keite... itd. Pozdrowienia do Madrytu! x)
0
Niech wychodzą po co chcą, ale znieść mają zwycięstwo! :P
0
Fabio Coentrao- myślę, że to może być rozwiązanie dla Barcy na lewą obronę. ;)
Brawo Hiszpania! :)
0
Za całokształt- nie! To jest nagroda ROKU w każdym roku się ją wręcza. Ale za rok 2009 się mu należy jak najbardziej. To jest taki zawodnik, który jest troszkę w cieniu- gra zdecydowanie tylko dla drużyny (nigdy pod siebie), rozgrywa, nieraz odbiera. Mózg i serce drużyny w jednym. W końcu ktoś go dostrzegł, bo przez lata był tylko "Ronaldinho i Ronaldinho"...
Moim zdaniem nagroda dla Xaviego! Ale nie za całokształt.
Btw. apropo nagród za owy "całokształt"- bodajrze w zeszłym sezonie Giggs dostał właśnie za "całokształt", bo przecież mało grał mało bramek zdobył, asyst też... Noi co? Nie wkurza was to?! To jest beznadziejne dawać komuś nagrodę roku/sezonu za "całokształt" . . .
0
transmitują to na Eurosporcie lub jakieś stacji na Cyfrze+ ?