O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 221
  • Polecenia 0

Komentarze

Ot$

0

Ja tam wolę Pepa, ale przy ocenie osiągnięć itd trzeba pamiętać o tym, że Portugalczyk dłużej jest w zawodzie...

Ot$

0

Jako, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy to się odniosę: Przecież Kaka jest po prostu słaby. Może w Milanie grał bardzo dobrze, ale teraz kicha. Ktoś coś mówił, że na Mundialu zaczął się odradzać, ale... Chyba ktoś ślepy to mówił. Co do ZLatana- sprzedać go, ale może jednak nei największemu wrogowi ;)

Ot$

0

Sneijder jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale.. Moim zdaniem takich się znajdzie i jeszcze sporo wyrośnie. Po prostu IMO nie zasługuje gościu na tę nagrodę.

Ot$

0

Fabio Coentrao- myślę, że to może być rozwiązanie dla Barcy na lewą obronę. ;)

Brawo Hiszpania! :)

Ot$

0

Naprawdę znakomity gracz. Po co komu Robinho jak można mieć Matę?

Zobacz wszystkie
Ot$

0

Messi w tym sezonie jest jakoś w słabszej formie, a na wynikach się to nie odbija. :] No chyba, że tu po prostu chodzi o "biegającą koszulke"...?... Jeśli tak to jestem pełna podziwu dla toku rozumowania owego pana {ironia}.

Barca ma poza Leo Xaviego, Iniestę, Ibre, Pedro(tak tak- ostatnio to jeden z najlepszych naszych graczy), Alvesa, Keite... itd. Pozdrowienia do Madrytu! x)

Ot$

0

Niech wychodzą po co chcą, ale znieść mają zwycięstwo! :P

Ot$

0

Fabio Coentrao- myślę, że to może być rozwiązanie dla Barcy na lewą obronę. ;)

Brawo Hiszpania! :)

Ot$

0

Za całokształt- nie! To jest nagroda ROKU w każdym roku się ją wręcza. Ale za rok 2009 się mu należy jak najbardziej. To jest taki zawodnik, który jest troszkę w cieniu- gra zdecydowanie tylko dla drużyny (nigdy pod siebie), rozgrywa, nieraz odbiera. Mózg i serce drużyny w jednym. W końcu ktoś go dostrzegł, bo przez lata był tylko "Ronaldinho i Ronaldinho"...

Moim zdaniem nagroda dla Xaviego! Ale nie za całokształt.

Btw. apropo nagród za owy "całokształt"- bodajrze w zeszłym sezonie Giggs dostał właśnie za "całokształt", bo przecież mało grał mało bramek zdobył, asyst też... Noi co? Nie wkurza was to?! To jest beznadziejne dawać komuś nagrodę roku/sezonu za "całokształt" . . .

Ot$

0

transmitują to na Eurosporcie lub jakieś stacji na Cyfrze+ ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?