OlejDst
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Strzelin/Gęsiniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znów ku*wa tak jak ponad rok temu gdy grali z Interem
0
Ciekawe czy Mourinho teraz zamknie morde
0
Nie wiem jak mogłem przegapić ten mecz. KU*WA
0
Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie
0
Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce
0
Nie potrzebny nam ten brudas .Ma całkiem inny styl gry i wogule
0
Och szkoda :[
0
Szkoda że nie będzie w naszych szeregach
0
Byla dogrywka czasowa czy nie bo zaczalem ogladac od strzalu messiego w karniakach
0
Zajebiście to zrobił.Cieszą się jak z gola :D
0
debil z tego beniteza .Moim zdaniem maicon jest lepszy od mascherano ale on tez jest dobry
0
Fajnie z jego strony :D
0
Super
Mi to sie podoba
0
po 1.Ta gol który niestety nie został uznany powinien byćuznany po 2.Według mnie sędzia przewalał i to mocno ;/
Ale i tak uważam że Barca ogólnie grała lepiej od interu(ciekawe jak by zagrali jakby jechali do barcy z medionalu autokarem)
0
A tak propo tych czarnysch opasek w realu np guti ma opaske a van den vaart nie ma
0
IIi gooool :D
0
No moim zdaniem też zachował się samolubnie ;/
Ale i tak uważam że jest genialny (chociażby po "rajdzie" którego komentatorzy na nSport HD komentowali w stylu Diego Maradony)