O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I znów ku*wa tak jak ponad rok temu gdy grali z Interem

0

Ciekawe czy Mourinho teraz zamknie morde

0

Nie wiem jak mogłem przegapić ten mecz. KU*WA

0

Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie

0

Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce

Zobacz wszystkie

0

debil z tego beniteza .Moim zdaniem maicon jest lepszy od mascherano ale on tez jest dobry

0

IIi gooool :D

0

No moim zdaniem też zachował się samolubnie ;/

Ale i tak uważam że jest genialny (chociażby po "rajdzie" którego komentatorzy na nSport HD komentowali w stylu Diego Maradony)

0

Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce

0

Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?