23 maja 2011, 17:00
0
I znów ku*wa tak jak ponad rok temu gdy grali z Interem
30 listopada 2010, 16:29
Ciekawe czy Mourinho teraz zamknie morde
30 listopada 2010, 16:27
Nie wiem jak mogłem przegapić ten mecz. KU*WA
12 października 2010, 15:34
Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie
29 września 2010, 18:40
Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce
22 czerwca 2010, 16:06
debil z tego beniteza .Moim zdaniem maicon jest lepszy od mascherano ale on tez jest dobry
10 kwietnia 2010, 23:19
IIi gooool :D
7 kwietnia 2010, 16:27
No moim zdaniem też zachował się samolubnie ;/ Ale i tak uważam że jest genialny (chociażby po "rajdzie" którego komentatorzy na nSport HD komentowali w stylu Diego Maradony)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
I znów ku*wa tak jak ponad rok temu gdy grali z Interem
0
Ciekawe czy Mourinho teraz zamknie morde
0
Nie wiem jak mogłem przegapić ten mecz. KU*WA
0
Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie
0
Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce
0
debil z tego beniteza .Moim zdaniem maicon jest lepszy od mascherano ale on tez jest dobry
0
IIi gooool :D
0
No moim zdaniem też zachował się samolubnie ;/
Ale i tak uważam że jest genialny (chociażby po "rajdzie" którego komentatorzy na nSport HD komentowali w stylu Diego Maradony)
0
Messi byłby w pierwszym składzie gdyby nie kontuzja.Wiadomo , że każdy kibic barcy chciałby aby wyszedł w pierwszej 11-stce
0
Nie chciał bym Fabregasa w Barcelonie