Oleczka89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lincoln25
Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)
0
lincoln25
Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)
0
antycule
to po h... rejestrujesz się na naszej stronie?
0
Jesoos
w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)
0
wyluzujcie już z tym sędzią wiadomo było czego sie spodziewać po sędziach z madrytu, tym bardziej cieszy mnie gol Ibry:))
0
ech pech... Messi
0
wszyscy kapryśni cules usatysfakcjonowani?
0
Keita... ahhh
0
http://arena360hd.blogspot.com/
0
adsad masz rację i właśnie dlatego kocham piłkę nożna - za nieprzewidywalność i mega emocje, w końcu wygrywanie każdego meczu 4:0 mogłoby sie znudzić:)) ważne żeby dzisiaj nie oddac punktów bo real raczej z Gijon nie przegra a nie możemy sobie pozwolic żeby nam odskoczyli.
ale przede wszystkim wiara i szacunek do siebie jak to ktoś wczesniej szłusznie zauważyłł:))
0
dajcie spokój, przecież nie da się grać na najwyższym poziomie bez przerwy... pierwsza połowa z Valencią też nie była idealna a dalismy radę, Messi Messim ale sam na boisku wiele by nie zdziałał.
0
faktycznie świetna jakość na arenie:)) laski górą!!! Vamos Blaugrana!!!
0
skaczę z radości , że awansowaliśmy, ale po poczytaniu tych wszystkich komentarzy zastanawiam się ile by nas tu zostało gdyby się nie udało... to trochę smutne, nie uważacie?
0
Ej, no nie wierzę,że nie ma żadnych odpowiednich miejscówek we Wrocławiu... ja mieszkam tu dopiero od miesiąca, więc nie za bardzo się orientuję, a jedyny mój znajomy, który mógłby coś powiedzieć na temat zlotów na GD jest fanatycznym kibicem realu... tak więc liczę na Was:)