O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

lincoln25

Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)

0

lincoln25

Madrid cabron saluda el campeon:)) ale trochę szacunku dla przegranych:)

0

antycule

to po h... rejestrujesz się na naszej stronie?

0

Jesoos

w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)

0

wyluzujcie już z tym sędzią wiadomo było czego sie spodziewać po sędziach z madrytu, tym bardziej cieszy mnie gol Ibry:))

Zobacz wszystkie

0

Keita... ahhh

0

wszyscy kapryśni cules usatysfakcjonowani?

0

faktycznie świetna jakość na arenie:)) laski górą!!! Vamos Blaugrana!!!

0

Jesoos

w Pulp Fiction na św. Mikołaja 61:)

0

dajcie spokój, przecież nie da się grać na najwyższym poziomie bez przerwy... pierwsza połowa z Valencią też nie była idealna a dalismy radę, Messi Messim ale sam na boisku wiele by nie zdziałał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?