OdZawszeNaZawsze
Dołączył/a: grudzień 2014
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tego co wiem to City nie ma w zwyczaju bronić się jedenastoma zawodnikami..
0
życzę Ci tego z całego serca :))
0
50 na 50. ciekawi mnie jaki może być kompromis
1
Mats nie powinien bronić z Manchesterem
0
płaczę jak czytam ._.
0
Leo to kosmita ❤
2
szczerze gardzę tym, który wymyślił strategię autobusu..
0
"sformuowania"? Xd
0
O! Rafa w pierwszym składzie *_*
0
No to fajnie że mogą.
0
Moje zdanie co do kobiet odnosiło się raczej do pierwotnej koncepcji a konkretniej do tego że ktoś po coś i z jakiegoś powodu piłkę nożną kobiecą wymyślił... Dzięki za opinię i pomyślności.
0
Zdefiniowałeś chorągiewy.
0
A czy ja porównuję? To jest stwierdzenie faktów. Przecież kobiety mogą buty czyścić mężczyznom w tejże dyscyplinie ( i nie chodzi tutaj chociażby o aspekt siły fizycznej czy umiejętności) Dążę do tego że domaganie się dla piłki damskiej splendoru porównywalnego z męską jest bezcelowe. To że ty oglądasz mecze kobiet nie znaczy że wszyscy muszą za nimi szaleć. Jak dla mnie to żadne widowisko.. Moje zdanie tak brzmi i nie mam zamiaru się z niego tłumaczyć. Jak oczy krwawią /boli d... to proszę nie czytać. A co do kobiet to ich charakter jest niezmienny jeśli chodzi o cele i na każdym froncie chciałyby zdominować mężczyzn. No i gdy robią już to co oni ale nie tak jak oni, to z samego względu na to chcą być postrzegane tak samo a life is brutal.
0
I ma rację. Rozgrywki kobiet niezależnie w jakiej dyscyplinie sportu to już nie jest to samo co męskie granie. Bez jakichś uprzedzeń wobec kobietek. Moim zdaniem one mają się nie wiadomo za co jak coś pokopią czy poodbijają (jak zawsze zresztą) i szacunek za wysiłki oraz poświęcenie jednak to nie to. Ale to tylko moja opinia.
0
a kto odjedzie?
0
jak dobrze mieć kogoś do wsparcia.
0
czy tylko mnie przeraża LOL x2 ?
1
Typowy Janusz :D coś dodać?
0
ha ha :D o to chodzi
0
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :)
0
Jeszcze jeden raz.
0
no oczywiście, że taka praca i nie mam nic do redakcji. gardzę tymi co są źródłem pseudonewsów ..
0
słuszna uwaga ale tu chodzi bardziej o sens takiego pitolenia (jeżeli w ogóle ma ono sens)
0
sami się karmią tymi plotkami a potem sami je dementują #wspaniałomyślność1000
0
być może zabrzmi to niemądrze, ale w tym przypadku ludzie = gimbusy + chorągiewy ..
0
rzygam tymi wszystkimi plotkami i pogłoskami D:
1
a miał w ogóle odejść ._. (?)
0
Ten wyżej dobrze gada. Polać mu! :) w 100% rekomenduję tą wypowiedź.
0
pytanie skąd ta potrzeba wejścia z piłką do bramki przeciwnika skoro on autobus stawia :d
0
nie wiem już co teraz myśleć o tym niby mylnym stereotypie, że Polaczki dużo narzekają :o