O sobie
- Zainteresowania piłka nożna, bieganie, zdrowe odżywianie, jezyki obce
- Ulubiony zawodnik Leogend Messi, Neymar, Claudio Bravo, David Villa, Pirlo, Kun Aguero
- Ulubione zespoły Fc Barcelona, Argentyna
- Barcelonie kibicuję od urodzenia
Statystyki
- Dni w serwisie 4208
- Liczba komentarzy 44
- Polecenia 7
Komentarze
0
z tego co wiem to City nie ma w zwyczaju bronić się jedenastoma zawodnikami..
0
życzę Ci tego z całego serca :))
0
50 na 50. ciekawi mnie jaki może być kompromis
1
Mats nie powinien bronić z Manchesterem
0
płaczę jak czytam ._.
2
szczerze gardzę tym, który wymyślił strategię autobusu..
1
a miał w ogóle odejść ._. (?)
1
Typowy Janusz :D coś dodać?
1
Mats nie powinien bronić z Manchesterem
1
no cóż nie sposób się nie zgodzić. też uważam, że na ocenianie pracy LE przyjdzie jeszcze czas ale zarząd to jakaś pomyłka. póki co należy grać swoje i patrzeć przyszłość, bo nie tylkon "Dream Team'y" sięgają po trofea i porywają kibiców :]