0

Właśnie ogarnąłem że Iniesta na boisku.

0

Ja bym wziął Özila. Ma 29 lat i pograłby z 3/4 sezony. Pasuje do stylu gry. Szukanie na siłę młodziaka może się nie udać a 29 lat to normalny wiek. Marzenie to Veratti ala Özil 5 lat starszy Ale że 100 mln tańszy. 4rsenal chce 70

2

A co myślicie o Özilu ? Podobno 4rsenal chce 70 baniek.

1

Ma ktoś transmisję ??

0

Oblak wygląda jak Wiktor z Ponków

7

Zauważyłem pewną zasadę u Luchi
- 2 sezony temu 3 trofea
- sezon temu 2 trofea
- ten sezon 1 ( puchar króla )
- w następnym 0 bo go pod koniec tego wywalą

0

Fkońcu Paco szczelił gola

1

Atletico reklamuje 500 plus.

1

Jutro mam klasówkę z dramatu. Jaktualnie myślicie jeśli wymienię Barcelona Villarreal jako przykład to zaliczy ?

2

Brak nam Ramosa na końcówki.

2

Alcaser najlepszy XD

0

Po co to było suarez ??

0

To nie trening !

1

Szkoda mu marnować karierę poprzez siedzenie na ławie. Nawet z Douglasem nie pogada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?