O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3465
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 17

Komentarze

0

Właśnie ogarnąłem że Iniesta na boisku.

0

Ja bym wziął Özila. Ma 29 lat i pograłby z 3/4 sezony. Pasuje do stylu gry. Szukanie na siłę młodziaka może się nie udać a 29 lat to normalny wiek. Marzenie to Veratti ala Özil 5 lat starszy Ale że 100 mln tańszy. 4rsenal chce 70

2

A co myślicie o Özilu ? Podobno 4rsenal chce 70 baniek.

1

Ma ktoś transmisję ??

0

Oblak wygląda jak Wiktor z Ponków

Zobacz wszystkie

7

Zauważyłem pewną zasadę u Luchi
- 2 sezony temu 3 trofea
- sezon temu 2 trofea
- ten sezon 1 ( puchar króla )
- w następnym 0 bo go pod koniec tego wywalą

2

Alcaser najlepszy XD

2

Brak nam Ramosa na końcówki.

2

A co myślicie o Özilu ? Podobno 4rsenal chce 70 baniek.

1

Szkoda mu marnować karierę poprzez siedzenie na ławie. Nawet z Douglasem nie pogada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?