Ja bym wziął Özila. Ma 29 lat i pograłby z 3/4 sezony. Pasuje do stylu gry. Szukanie na siłę młodziaka może się nie udać a 29 lat to normalny wiek. Marzenie to Veratti ala Özil 5 lat starszy Ale że 100 mln tańszy. 4rsenal chce 70
Zauważyłem pewną zasadę u Luchi
- 2 sezony temu 3 trofea
- sezon temu 2 trofea
- ten sezon 1 ( puchar króla )
- w następnym 0 bo go pod koniec tego wywalą
Komentarze
0
Właśnie ogarnąłem że Iniesta na boisku.
0
Ja bym wziął Özila. Ma 29 lat i pograłby z 3/4 sezony. Pasuje do stylu gry. Szukanie na siłę młodziaka może się nie udać a 29 lat to normalny wiek. Marzenie to Veratti ala Özil 5 lat starszy Ale że 100 mln tańszy. 4rsenal chce 70
2
A co myślicie o Özilu ? Podobno 4rsenal chce 70 baniek.
1
Ma ktoś transmisję ??
0
Oblak wygląda jak Wiktor z Ponków
7
Zauważyłem pewną zasadę u Luchi
- 2 sezony temu 3 trofea
- sezon temu 2 trofea
- ten sezon 1 ( puchar króla )
- w następnym 0 bo go pod koniec tego wywalą
2
Alcaser najlepszy XD
2
Brak nam Ramosa na końcówki.
2
A co myślicie o Özilu ? Podobno 4rsenal chce 70 baniek.
1
Szkoda mu marnować karierę poprzez siedzenie na ławie. Nawet z Douglasem nie pogada.