0

Ten Ronaldo to jest pajac do wojska go :)

0

0

Przydałoby się na samej górze dać wyróżniony komentarz z największą ilością pozytywnych głosów, mądre komentarze zawsze dobrze przeczytać :)

0

Niech ktoś w końcu wyjaśni ile kosztował całkowicie Neymar a ile Bale, niech Mardryciaki odtajnią wszystkie szczegóły transferu Bale tak jak my to zrobiliśmy to okaże się że zapłacili za niego 150 mln

0

Rzeczywiście patrzyłem na instagramie nie ma już zdjęć Neya razem z Bruną a szkoda niezła dupcia z niej była, oby tylko nam się chłop nie załamał bo przełoży się to na grę :)

0

0

HAHA a nie mówiłem Bale gra mega słabo a i tak strzelił, nie zmienia to jednak faktu że większy pożytek swoje drużynie daje Neymar niż Bejl

0

ale ten Bale słabo gra, nic nie daje w ataku jak strzeli asystę albo gola z dobitki to będzie podnieta u prześcieradeł hehe

0

taaa a jak Xavi i Fabregas dostaną kontuzji to Bartra będzie pewnie rozdzielał piłki w środku boiska

0

HAHA ale zgapiają, niedługo będzie kopiuj wklej

0

dla ciebie koza to za wysokie progi, pozostaje dmuchana lala albo kasia rączkowska xDD

0

Kwota transferowa Neymara wynosi 57 mln prowizje dodatki to inna rzecz i nie wlicza się do kwoty, zresztą jeśli całkowita kwota zakupu wynosiła 87mln ciekawe ile kosztował taki Bale Ronaldo z tymi dodatkowymi pierdółkami razem ale tego nikt nie ujawi

0

Tak możesz się z nią przelecieć tym samolotem

0

Dużo Fifamaniaków chciało zobaczyć Aquero na Camp Nou to zobaczy ale w innej koszulce hehehe

0

0

dawać Atletico !!! Cisnąć te suczki !!!

0

podkradłem siostrze zdjęcie fajne co nie ;D

0

Pepe za ten paskudny ryj powinien dostać czerwoną kartkę i wpierdziel od Costy

0

no to w finale z Realem :)

0

Nie przeszedłby tam po pierwsze dominuje tam liga fizyczna po drugie jest zwyczajnie za stary po trzecie jest w najlepszym klubie na świecie Veb !

0

Brazylia miażdży!

0

My Barceloniści trzymamy dziś kciuki za Real Madryt, Puchar Króla to nie Puchar bez pokonania w nim odwiecznego wroga Veb

0

Zobaczcie co zrobił Murinio po meczu xD

0

Siemka stworzyłem fajny fanpage związany z Barceloną polajkujcie pls :D
https://www.facebook.com/VivaElBarcelonaPoland

0

Siemka stworzyłem fajny fanpage związany z Barceloną polajkujcie pls :D
https://www.facebook.com/VivaElBarcelonaPoland

0

Real wyjdzie z nami grając otwartą grę, a obronę mają gorszą niż rok temu rozjedziemy tych pizdusiów w drobny mak..............

0

skład Realu na Malage: Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Illarramendi, Khedira; Di Maria, Isco, Cristiano Ronaldo; Morata.

0

0

Witam
Mam pewny sposób na zarabianie pieniędzy za wypełnianie ankiet online, firma jest pewna i w 100 % wypłacalna co sam sprawdzałem za uzbieranie 1000 pkt otrzymujemy czek na 200 zł. ankiety przychodzą na e-maila średnio 2-3 razy w tygodniu. Ja od Kwietnia uzbierałem 760 pkt. szukam kogoś komu mógłbym polecić bo dostaje za to dodatkowe punkty, chętni pisać na prv..Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?