O której dokładnie będą kulki losowane? To że zaczyna się o 12 to wiadomo, na początek tradycyjne pierdzielenie łysego sporo potrwa, mi chodzi o samą ceremonie losowania
11 Realu nie powinna być zaskoczeniem. W ostatnim meczu zagrali w obronie Fabio i Varane, więc pewnie ujrzymy Pepe i Marcelo w obronie. Pytanie tylko czy będą mieć na tyle jaj żeby zagrać mecz otwarcie, czy zadowoli ich remis i osaczą się na swojej połowie i będą czekać na kontry
Komentarze
0
0
Brawo Ramos!!! Jescze niech żelek wypali w stylu " Niech spróbują nam strzelić tyle co ostatnio " to się piłkarze zmobilizują wyjątkowo :)
0
O której dokładnie będą kulki losowane? To że zaczyna się o 12 to wiadomo, na początek tradycyjne pierdzielenie łysego sporo potrwa, mi chodzi o samą ceremonie losowania
0
Wylosują Czelsi albo Bayern i skończy się nabijanie goli z ogórkami.
0
11 Realu nie powinna być zaskoczeniem. W ostatnim meczu zagrali w obronie Fabio i Varane, więc pewnie ujrzymy Pepe i Marcelo w obronie. Pytanie tylko czy będą mieć na tyle jaj żeby zagrać mecz otwarcie, czy zadowoli ich remis i osaczą się na swojej połowie i będą czekać na kontry
0
Możesz to rozwinąć? jestem ciekawy tej wypowiedzi :D
0
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1621710_804684802893537_585287699_n.jpg
Gdyby nasI piłkarze mieli takie coś :D
0
Ronaldo przed wykonaniem by się nakręcał stroił miny a na końcu j**** w mur xD
0
ale ten Bale słabo gra, nic nie daje w ataku jak strzeli asystę albo gola z dobitki to będzie podnieta u prześcieradeł hehe
0
Największy Cham i Prowokator Żulewskich, powinien barany na Hali paść