O sobie

  • Zainteresowania kinematografia, literatura, orientalistyka, podróże
  • Ulubiony zawodnik Memphis
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 2010/2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 259
  • Liczba komentarzy 87
  • Polecenia 224

Komentarze

0

@Lionel_Messi10 to nie kwestia czytania ze zrozumieniem, a niedoczytania - przeleciałem tylko oczami po artykule, mój błąd. Faktycznie, zapomniałem o tym, że to jak na razie tylko wypożyczenie.

8

Dopiero Adama przyszedł a już plotki o wymianach? Czy to jakieś absurdalne plany klubu, czy wyssane z palca plotki szmatławców to mam już dość. Chyba będę omijał doniesienia transferowe żeby się nie denerwować.

0

@Yoshi94 bo widziałem vloga na kanale polskiej reprezentacji. Miał trudności z wymawianiem powszechnych głosek w języku. Nie jest to oczywiście z mojej strony żadna inwektywa i mogę się mylić. W końcu to jeszcze bardzo młody chłopak.

2

Mogą sobie pomarzyć ;). Gavi i Araujo to przyszłość tego klubu.

4

@OsamaDembele no nie wiem, jak dla mnie Ter Stegen coraz pewniejszy i wraca do formy. Poza tym jest klubową legendą i nie chcę, żeby kolejny raz kogoś takiego tak potraktowali.

Zobacz wszystkie

16

@daro22 a ja uważam, że potrzebujemy teraz gwiazdy takiego formatu z wielkimi ambicjami i mentalnością zwycięzcy

15

Zagrał z 45 minut, do tego po kontuzji, a wy już chcecie go skreślać i wywalać z klubu? Po co taka presja? Mamy szczęście, że było nas stać na perspektywicznego skrzydłowego, więc póki co doceńmy to zamiast już narzekać.

14

Mam nadzieję, że Memphis jednak zostanie. Jak miał klasową dziewiątkę obok siebie samemu będąc na skrzydle to wyglądało to o wiele lepiej.

13

Podoba mi się sposób wypowiedzi Xaviego. Kilka poziomów wyżej niż Koeman.

11

mówcie co chcecie, ale Sanchez jest o kilka klas wyżej niż Luuk i on przynajmniej może u nas cokolwiek wnieść w ofensywie xD