0

Nie wiem. Suarez i Griezmann z przodu jak kolega wyzej napisal, za nimi Messi. LP Coutinho, PP Dembele i na ŚPD Busi. Ustawienie 4-1-2-1-2. Wiem, nie wypali :D

0

Przecierałem oczy ze zdumienia jak ludzie go hejtowali na początku sezonu, bo fakt faktem grał piach ale chyba każdy kto ogląda Barce wiedział, że w końcu wróci stary, dobry Suarez. Wrócił i nadal narzekanie, no nie wierzę.....

0

Tylko uważaj na cebule. Z tego co wiem działa na odkrztuszanie więc nie pij przed snem chyba że chcesz całą noc kaszlec.

0

Dołączam zatem z Tobą do nauki :D

0

oke dzięki, pogrzebie jeszcze :D a nie la rambla i ludzie pomocy : )

0

Duolingo jest. Tylko po kontakcie z memrise (przez kogoś tu polecany z resztą) wydaje mi się o wiele fajniejszy. Poza tym nie uściśliłem, my bad

0

Jest coś takiego jak memrise, duolingo tylko, że darmowe? Zaczałem uzywać memrise ale z tego co widzę to mogę się uczyć przez chwilę i czekać do nastepnęgo dnia. Interesuje mnie język hiszpański. Za wszelkie źródła do pomocy dziękuje z góry :D

0

Moim zdaniem nie wygląda to źle, aczkolwiek nie oglądam meczu

5

0

Tylko że W uk tego nie kupię chyba ale pulap cenowy mi odpowiada:)

0

Tego tu jeszcze nie było chyba:
Panowie jaką polecacie maszynkę elektryczną do strzyżenia włosów na czerepie? Żeby na długo starczyla i ostrza się nie stepily w chwilę.

0

Nieeee. Oby Portugalia nie wygrała...

0

Po meczu realu z psg było 3K +

0

Chłopaczki z sąsiedztwa. Deadpool przy tym to horror.

0

Wstawaj, zesrales się .... xd

0

tez nie dziala, mam obrazek Jokera za kratami : )

0

Siema wyslalby mi ktos na pw link do drugiego odcinka Domu z papieru? fili filisery odpadaja, bo nie jestem w PL i nie mam VPN.

0

Lucho jest wolny :))))

0

Nie oglądam meczu Ale tak od niechcenia probuje włączyć stream gdzieś i trochę przerazajace, że nic nie działa. Za tydzień będę miał problem :/

1

Hah to co zrobił przed podaniem to typowy Suarez. Akcja jak z fify. Biegnie.. o nie udało sie odebrac, biegnę dalej bo nie umiem skręcać, koleczko, o piłką, biorę, biegnę .. albo nie na czworaka, albo biegnę dalej o rakitic, masz piłeczkę

0

No głównie właśnie starej szkoly rapu tylko naprawdę starej :) generalnie przestałem słuchać hh od 2013? Przewijam Stare kawałki cały czas. Hip hop umarl

0

Dzięki za fatyge, szkoda :(

0

Nie. Żeby wsiadl, nie zasiedli.

1

Byłem w swoim ulubionym skateshopie jakiś czas temu i problem bo koleś mówi że już takich nie szyja. Rozumiesz, teraz rureczki... chodzę w bagachz 15lat, prawie 30 teraz mam i muszę chodzić w dresach, bo nie ma spodni dla mnie :( nie dam rady chodzić w tych obcislych rajtuzach.. jak w sredniowieczu,bleh

0

Jak to wtedy zobaczyłem to powiedziałem ... No jakby im naplul na mordę :DD

0

Dobre :D
Pisałem ten żart już kiedyś:
Co mówi Batman do Robina żeby ten wsiadł do Batmobilu?


Wsiadaj Robin.

0

Taktyczny komentarz.....

0

Słyszałem dziś od znajomego ze united zaklepalo Justina Ale on klepie kocopoly.

12

Dawno czegos tak suchego nie slyszalem, serio..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?