0

Oczekiwane wzmocnienie środka obrony .(o ile zdrowie pozwoli)

0

Jakiej Ligi Mistrzów ludzie ... Liverpool o LE walczy ...

0

Bytyn po co odpowiadasz osobie która "wpieprza" się na forum odwiecznego rywala , stawia tezę i nie podpiera jej żadnymi argumentami ? Tylko mu satysfakcję dałeś...

0

MadridistaForEver

Henrique ,a nie Henrickson. On pokazał tylko zestawienie najlepszych drużyn na świecie pod względem kwot za jakie piłkarze zasilili klub , niepotrzebnie się rozpisałeś ...

0

Ile ja sobie nerwów napsułem przez niego... Co nie zmienia faktu ,że go uwielbiam i będzie mi go brakować...Wielki piłkarz, wielki człowiek !

0

Rozwad

Audi Cup było po CA i nie pojechali tam Adriano,Messi,Masche i Alves .

0

Z Jordim Albą moglibyście wstawić.

0

barcelonkaforever

Nie byłby to taki zły pomysł tylko weź go zaproponuj selekcjonerom i kapitanom "egzotycznych" reprezentacji.

0

Czas to zmienić

0

1.Messi/Drogba
2.Ronaldo
3 Iniesta
4.Pirlo

0

Ziros

Gdyby były dwie litery "L" czyli "ViLLanowa" czytałoby się przez "j" , ale że jest jedno "L" czyta się normalnie.

0

Na tą informacje można by zacytować to co kiedyś powiedział prezydent Santosu w naszym kierunku odnośnie Neymara.

0

Kapitalny obrońca , szkoda tej kontuzji w meczu z ManUtd ,kto wie gdzie by teraz był ?

0

Świetna informacja. Miejmy nadzieje ,że będzie płci męskiej , chociaż pewnie i dziewczyna zrobiłaby karierę w futbolu.

0

ps. Pedro jest wielki

0

Za co te minusy ? Nie chcę po prostu zakłamywać rzeczywistości ...

0

Nie we wszystkich finałach. CDR w 2011 roku z Realem wtedy nie trafił.

0

Jeśli Alves odejdzie to będziemy mieli lekko mówiąc prze....ne. To się wiąże ze zmianą stylu gry drużyny,bo ciężko będzie znaleźć drugiego takiego zawodnika.

0

czarek434

Ta wieś to Madryt.

0

sant11

Na rm.pl sobie powyzywaj z kolegami ,tam cię hołota na pewno zrozumie i wesprze.

0

Za niego do składu wejdzie pewnie JDS.

0

MessiBois

To teraz policzmy ile goli zdobył Gomez z metra do pustej bramki , bo w Bayernie taką rolę często odgrywa.

0

Alves nigdzie nie odejdzie jest zbyt ambitny ,żeby iść do tego klubu. Co do transferu klasycznej dziewiątki do Barcelony to jestem za Falcao.

0

Botie i Albe kupić oraz Keiteee na sprzedaż(za niego JdS do składu)

0

Jeśli wygramy klasyk to Real ma jeszcze przed sobą Bilbao więc strata punktów jest bardzo prawdopodobna. ( o ile jeszcze wcześniej się nie potkną)

P.S
Myślę ,że można usunąć Ibiego z listy kontuzjowanych skoro trenuje z pełnym obciążeniem.

0

BAN

0

0

matiago

odwołując się do blogu Adamskiego tylko sie ośmieszasz ... Ten koleś twierdzi że przyznawanie Złotej Piłki to szopka , bo Cristiano jest najlepszy w historii i powinien wygrywać ją co roku

0

Przemo

Grondona ironizuje a ty od razu na niego najeżdżasz , najpierw przeczytaj artykuł

0

a jednak Soriano nie doszedł do Salzburga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?