Miły16
Dołączył/a: czerwiec 2010
Gryfino
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczekiwane wzmocnienie środka obrony .(o ile zdrowie pozwoli)
0
Jakiej Ligi Mistrzów ludzie ... Liverpool o LE walczy ...
0
Bytyn po co odpowiadasz osobie która "wpieprza" się na forum odwiecznego rywala , stawia tezę i nie podpiera jej żadnymi argumentami ? Tylko mu satysfakcję dałeś...
0
MadridistaForEver
Henrique ,a nie Henrickson. On pokazał tylko zestawienie najlepszych drużyn na świecie pod względem kwot za jakie piłkarze zasilili klub , niepotrzebnie się rozpisałeś ...
0
Ile ja sobie nerwów napsułem przez niego... Co nie zmienia faktu ,że go uwielbiam i będzie mi go brakować...Wielki piłkarz, wielki człowiek !
0
Rozwad
Audi Cup było po CA i nie pojechali tam Adriano,Messi,Masche i Alves .
0
Z Jordim Albą moglibyście wstawić.
0
barcelonkaforever
Nie byłby to taki zły pomysł tylko weź go zaproponuj selekcjonerom i kapitanom "egzotycznych" reprezentacji.
0
Czas to zmienić
0
1.Messi/Drogba
2.Ronaldo
3 Iniesta
4.Pirlo
0
Ziros
Gdyby były dwie litery "L" czyli "ViLLanowa" czytałoby się przez "j" , ale że jest jedno "L" czyta się normalnie.
0
Na tą informacje można by zacytować to co kiedyś powiedział prezydent Santosu w naszym kierunku odnośnie Neymara.
0
Kapitalny obrońca , szkoda tej kontuzji w meczu z ManUtd ,kto wie gdzie by teraz był ?
0
Świetna informacja. Miejmy nadzieje ,że będzie płci męskiej , chociaż pewnie i dziewczyna zrobiłaby karierę w futbolu.
0
ps. Pedro jest wielki
0
Za co te minusy ? Nie chcę po prostu zakłamywać rzeczywistości ...
0
Nie we wszystkich finałach. CDR w 2011 roku z Realem wtedy nie trafił.
0
Jeśli Alves odejdzie to będziemy mieli lekko mówiąc prze....ne. To się wiąże ze zmianą stylu gry drużyny,bo ciężko będzie znaleźć drugiego takiego zawodnika.
0
czarek434
Ta wieś to Madryt.
0
sant11
Na rm.pl sobie powyzywaj z kolegami ,tam cię hołota na pewno zrozumie i wesprze.
0
Za niego do składu wejdzie pewnie JDS.
0
MessiBois
To teraz policzmy ile goli zdobył Gomez z metra do pustej bramki , bo w Bayernie taką rolę często odgrywa.
0
Alves nigdzie nie odejdzie jest zbyt ambitny ,żeby iść do tego klubu. Co do transferu klasycznej dziewiątki do Barcelony to jestem za Falcao.
0
Botie i Albe kupić oraz Keiteee na sprzedaż(za niego JdS do składu)
0
Jeśli wygramy klasyk to Real ma jeszcze przed sobą Bilbao więc strata punktów jest bardzo prawdopodobna. ( o ile jeszcze wcześniej się nie potkną)
P.S
Myślę ,że można usunąć Ibiego z listy kontuzjowanych skoro trenuje z pełnym obciążeniem.
0
BAN
0
http://www.zdradzila.pl?id=l6wp8u
Wchodźcie xd
0
matiago
odwołując się do blogu Adamskiego tylko sie ośmieszasz ... Ten koleś twierdzi że przyznawanie Złotej Piłki to szopka , bo Cristiano jest najlepszy w historii i powinien wygrywać ją co roku
0
Przemo
Grondona ironizuje a ty od razu na niego najeżdżasz , najpierw przeczytaj artykuł
0
a jednak Soriano nie doszedł do Salzburga