MiPi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzisiaj trzeba zrobić krok do przodu, aby statystyka oficjalnych spotkań też była na naszą korzyść
0
@80Ronaldinho90
nie zapraszaj tak publicznie bo będzie to co z Sandrą i jej urodzinami ostatnio xD swoją drogą wpadłbym, ale kurcze z Wrocka to jednak mam kawałek ;p
0
chyba jest błąd:
"Osobista gablota 32-letniego pomocnika zawiera: złoto w mistrzostwach świata, dwa złote medale mistrzstw Europy, 3 Ligi Mistrzów, 2 Puchary Króla, dwa Klubowe Mistrzostwa Świata, mistrzostwo świata do lat 20 , siedem tytułów mistrza ligi hiszpańskiej i siedem Superpucharów"
1+2+3+2+2+1+7+7=25
0
aż mi się łzy w oczach zakręciły i się chciało płakać! piękny gest Puyola i całej Barcelony! po prostu mes que un club! VeB
0
"17 Bramki 18"
tutaj jest chyba błąd chociaż kolejny raz spotykam się z takim.. znam strony na których takie statystyki widnieją, mimo że na oficjalnych stronach w tym na uefa.com pisze że mają po 17 bramek ;/ ale w tym wypadku to raczej literówka, gdyż nawet na goal.com pisze że CR ma 17 bramek, a w końcu to od nich artykuł pochodzi
0
jakaś koleżanka pisała ze liczy na 3-1 bo tak postawiła, to mam nadzieję że wygraną dobrze zagospodarujesz ;]
0
no robimy spam to fakt, no ale jak tu się nie zdenerwować, sędzia po prostu nie ogarnia totalnie, on może sędziować jak już ktoś wspomniał mecze ze środka tabeli ewentualnie w innej lidze, a nie tak ważne spotkania, jak na GD coś takiego będzie też to chyba nie wytrzymam nerwowo
0
przy Messim mały błąd:
"Nie może on zmieniać faktu, że w sobotę widzieliśmy występ perfekcyjny, który będzie wspominany jeszcze bardzo długo..."
chyba chodziło o wtorek
0
"Spotkanie przeciwko Osasunie było 25 meczem, w którym Barça nie straciła gola. W sumie w Lidze BBVA takich meczów było 15, w Lidze Mistrzów 5, pozostałe 3 to spotkania Copa del Rey oraz rozgrywki hiszpańskich i europejskich Superpucharów."
15+5+3=23
też jakiś błąd
0
"Początek relacji zaplanowany został na godzinę 20.45."
o ile mi wiadomo mecz zaczyna się o 20, więc relacja tylko z 2 połowy będzie?
0
asics, szusti93
jak może się liczyć jak on wtedy nawet bramki nie strzelił?
0
VV
Alves Piqué Puyol Evra
CR Xavi Gerrard Iniesta
Messi Ibra
i ofc Pep ;]
0
będą bramki spakowane w jednym pliku?
0
mi szkoda RPA, bo bardziej zasłużyli na grę w finale, ale Hiszpania była w podobnej sytuacji.
a co do bramki Alvesa to od razu widac że to piłkarz Barcelony i ma klasę
a odnoście któregoś tam komentarza o obejrzeniu całego meczu, to np. u mnie była burza i od czasu do czasu na ekranie pojawiał się śnieg, ale na szczęście cały armagedon mnie ominął i mogłem obejrzeć pełne 90+min
0
Pyrzo_Barca
było, może nie zwróciłeś uwagi, w każdmy bądź razie ja pamiętam na pewno że był Xavi (bo sam też w ten dzień obchodze uro) i Iniesta, i nie jestem pewnym ale Eto chyba też był, a reszty nie pamiętam
0
albertm15
ja obchodzę tego dnia co Xavi ;s także powód też do dumy ;p
a Messiemu ofc 100 lat i żeby do końca kariery grał w Barcelonie ;s
0
"tym samym dając zwycięstwo drużynie Regal FC Barcelony 82:80."
nie powinno być czasem na odwrót, 80:82?
na koszykówce się nie znam ani nie interesuje tym, w każdym bądź razie brawo dla chłopaków ;s
0
przychylam sie do prosby nizej, jezeli mozna to prosilbym o zdjecie w wiekszej rozdzielczosci, i bez tego napisu na srodku
p.s. ktos juz widzial w jakiejs gazecie plakat Barcelony z pucharem ligi mistrzow? jak tak to podzielcie sie info ktora kupic
0
z tego co pamiętam to ktoś wrzucał filmy z barca tv, mam nadzieje że ten też tutaj się znajdzie ;s
0
a ja się chciałem zapytać na jakich to jest kodekach bo mi nie leci obraz tylko sam dźwięk - chodzi o filmik z koronacji, reszty nie sprawdzałem jeszcze
0
no i super ;s nie ważne kto będzie komentował, ważne że będą 2 mecze w tygodniu to raz, i dwa nie będę tracił komedii w środy na polsacie kosztem meczu na TVP2 ;]
0
gratulacje dla tranera i całej Barcelony, swietny sezon, czekamy tylko na finał, oby wygrany dla nas
zastanawiam się tylko gdzie są teraz te osoby, które w tamtym roku mówiły że Pep nie podoła, że nie ma doświadczenia i niczego nie osiągnie z 1 drużyną, i że wolą José Mourinho..
0
lucas24
jeżeli ta liczba 24 to Twój wiek, to niechce wiedzieć jakie szkoły kończyłeś, a jeżeli to tylko taki dopisek, to lepiej na geografii poproś nauczyciela, żeby Ci wytłumaczył strefy czasowe, nim będzie pisał takie głupoty
na TVP2 jest retransmisja, czyli mecz leci z opóźnieniem
a swoją droga to szkoda że Iniesta nie pojedzie do Walencji, odebrać medalu chociażby w wypadku wygranej
0
nie rozumiem, dlaczego jak jest tyle bramek to nikt nie daje w jednym pliku uploadu ;/
0
hoho.. tyle bramek, przydalby sie upload w 1 pliku
0
a ja sie chcialem zapytać, na jakich to jest codekach, bo mi nie idzie na kompie, nie mam obrazu ? ;> wszystkie bramki zawsze dzialaly, te jako jedyne nie
0
jasne..
pierw czepiali sie Messiego, ze niby odejdzie do Realu, jak przegadali im do rozsądku to czepiają się innych..
zal tych redaktorów, nie mają co pisać chyba
0
również życzę całej redakcji wesołych świąt, abyście po świętach byli wypoczęci i mogli serwować nam pełne niespodzianek newsy ;]
0
pamietam jak rok temu wyczekiwałem na ten mecz, a w sam dzien odliczalem juz nawet minuty od samego rana, a pozniej byla wielka rozpacz i jeszcze na drugi dzien wigilia ;/ w tym roku jest jeszcze wieksze wyczekiwanie i mam nadzieje ze zakonczy sie wrzawą ;s juz niemoge wysiedziec tego, a jeszcze 3,5h ;/
0
kiedy będą same bramki do pobrania?