0

dzisiaj trzeba zrobić krok do przodu, aby statystyka oficjalnych spotkań też była na naszą korzyść

0

@80Ronaldinho90
nie zapraszaj tak publicznie bo będzie to co z Sandrą i jej urodzinami ostatnio xD swoją drogą wpadłbym, ale kurcze z Wrocka to jednak mam kawałek ;p

0

chyba jest błąd:
"Osobista gablota 32-letniego pomocnika zawiera: złoto w mistrzostwach świata, dwa złote medale mistrzstw Europy, 3 Ligi Mistrzów, 2 Puchary Króla, dwa Klubowe Mistrzostwa Świata, mistrzostwo świata do lat 20 , siedem tytułów mistrza ligi hiszpańskiej i siedem Superpucharów"
1+2+3+2+2+1+7+7=25

0

aż mi się łzy w oczach zakręciły i się chciało płakać! piękny gest Puyola i całej Barcelony! po prostu mes que un club! VeB

0

"17 Bramki 18"

tutaj jest chyba błąd chociaż kolejny raz spotykam się z takim.. znam strony na których takie statystyki widnieją, mimo że na oficjalnych stronach w tym na uefa.com pisze że mają po 17 bramek ;/ ale w tym wypadku to raczej literówka, gdyż nawet na goal.com pisze że CR ma 17 bramek, a w końcu to od nich artykuł pochodzi

0

jakaś koleżanka pisała ze liczy na 3-1 bo tak postawiła, to mam nadzieję że wygraną dobrze zagospodarujesz ;]

0

no robimy spam to fakt, no ale jak tu się nie zdenerwować, sędzia po prostu nie ogarnia totalnie, on może sędziować jak już ktoś wspomniał mecze ze środka tabeli ewentualnie w innej lidze, a nie tak ważne spotkania, jak na GD coś takiego będzie też to chyba nie wytrzymam nerwowo

0

przy Messim mały błąd:

"Nie może on zmieniać faktu, że w sobotę widzieliśmy występ perfekcyjny, który będzie wspominany jeszcze bardzo długo..."

chyba chodziło o wtorek

0

"Spotkanie przeciwko Osasunie było 25 meczem, w którym Barça nie straciła gola. W sumie w Lidze BBVA takich meczów było 15, w Lidze Mistrzów 5, pozostałe 3 to spotkania Copa del Rey oraz rozgrywki hiszpańskich i europejskich Superpucharów."

15+5+3=23

też jakiś błąd

0

"Początek relacji zaplanowany został na godzinę 20.45."

o ile mi wiadomo mecz zaczyna się o 20, więc relacja tylko z 2 połowy będzie?

0

asics, szusti93

jak może się liczyć jak on wtedy nawet bramki nie strzelił?

0

VV

Alves Piqué Puyol Evra

CR Xavi Gerrard Iniesta

Messi Ibra

i ofc Pep ;]

0

będą bramki spakowane w jednym pliku?

0

mi szkoda RPA, bo bardziej zasłużyli na grę w finale, ale Hiszpania była w podobnej sytuacji.

a co do bramki Alvesa to od razu widac że to piłkarz Barcelony i ma klasę

a odnoście któregoś tam komentarza o obejrzeniu całego meczu, to np. u mnie była burza i od czasu do czasu na ekranie pojawiał się śnieg, ale na szczęście cały armagedon mnie ominął i mogłem obejrzeć pełne 90+min

0

Pyrzo_Barca

było, może nie zwróciłeś uwagi, w każdmy bądź razie ja pamiętam na pewno że był Xavi (bo sam też w ten dzień obchodze uro) i Iniesta, i nie jestem pewnym ale Eto chyba też był, a reszty nie pamiętam

0

albertm15

ja obchodzę tego dnia co Xavi ;s także powód też do dumy ;p

a Messiemu ofc 100 lat i żeby do końca kariery grał w Barcelonie ;s

0

"tym samym dając zwycięstwo drużynie Regal FC Barcelony 82:80."

nie powinno być czasem na odwrót, 80:82?

na koszykówce się nie znam ani nie interesuje tym, w każdym bądź razie brawo dla chłopaków ;s

0

przychylam sie do prosby nizej, jezeli mozna to prosilbym o zdjecie w wiekszej rozdzielczosci, i bez tego napisu na srodku

p.s. ktos juz widzial w jakiejs gazecie plakat Barcelony z pucharem ligi mistrzow? jak tak to podzielcie sie info ktora kupic

0

z tego co pamiętam to ktoś wrzucał filmy z barca tv, mam nadzieje że ten też tutaj się znajdzie ;s

0

a ja się chciałem zapytać na jakich to jest kodekach bo mi nie leci obraz tylko sam dźwięk - chodzi o filmik z koronacji, reszty nie sprawdzałem jeszcze

0

no i super ;s nie ważne kto będzie komentował, ważne że będą 2 mecze w tygodniu to raz, i dwa nie będę tracił komedii w środy na polsacie kosztem meczu na TVP2 ;]

0

gratulacje dla tranera i całej Barcelony, swietny sezon, czekamy tylko na finał, oby wygrany dla nas

zastanawiam się tylko gdzie są teraz te osoby, które w tamtym roku mówiły że Pep nie podoła, że nie ma doświadczenia i niczego nie osiągnie z 1 drużyną, i że wolą José Mourinho..

0

lucas24

jeżeli ta liczba 24 to Twój wiek, to niechce wiedzieć jakie szkoły kończyłeś, a jeżeli to tylko taki dopisek, to lepiej na geografii poproś nauczyciela, żeby Ci wytłumaczył strefy czasowe, nim będzie pisał takie głupoty

na TVP2 jest retransmisja, czyli mecz leci z opóźnieniem

a swoją droga to szkoda że Iniesta nie pojedzie do Walencji, odebrać medalu chociażby w wypadku wygranej

0

nie rozumiem, dlaczego jak jest tyle bramek to nikt nie daje w jednym pliku uploadu ;/

0

hoho.. tyle bramek, przydalby sie upload w 1 pliku

0

a ja sie chcialem zapytać, na jakich to jest codekach, bo mi nie idzie na kompie, nie mam obrazu ? ;> wszystkie bramki zawsze dzialaly, te jako jedyne nie

0

jasne..

pierw czepiali sie Messiego, ze niby odejdzie do Realu, jak przegadali im do rozsądku to czepiają się innych..

zal tych redaktorów, nie mają co pisać chyba

0

również życzę całej redakcji wesołych świąt, abyście po świętach byli wypoczęci i mogli serwować nam pełne niespodzianek newsy ;]

0

pamietam jak rok temu wyczekiwałem na ten mecz, a w sam dzien odliczalem juz nawet minuty od samego rana, a pozniej byla wielka rozpacz i jeszcze na drugi dzien wigilia ;/ w tym roku jest jeszcze wieksze wyczekiwanie i mam nadzieje ze zakonczy sie wrzawą ;s juz niemoge wysiedziec tego, a jeszcze 3,5h ;/

0

kiedy będą same bramki do pobrania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?