@80Ronaldinho90
nie zapraszaj tak publicznie bo będzie to co z Sandrą i jej urodzinami ostatnio xD swoją drogą wpadłbym, ale kurcze z Wrocka to jednak mam kawałek ;p
chyba jest błąd:
"Osobista gablota 32-letniego pomocnika zawiera: złoto w mistrzostwach świata, dwa złote medale mistrzstw Europy, 3 Ligi Mistrzów, 2 Puchary Króla, dwa Klubowe Mistrzostwa Świata, mistrzostwo świata do lat 20 , siedem tytułów mistrza ligi hiszpańskiej i siedem Superpucharów"
1+2+3+2+2+1+7+7=25
tutaj jest chyba błąd chociaż kolejny raz spotykam się z takim.. znam strony na których takie statystyki widnieją, mimo że na oficjalnych stronach w tym na uefa.com pisze że mają po 17 bramek ;/ ale w tym wypadku to raczej literówka, gdyż nawet na goal.com pisze że CR ma 17 bramek, a w końcu to od nich artykuł pochodzi
pamietam jak rok temu wyczekiwałem na ten mecz, a w sam dzien odliczalem juz nawet minuty od samego rana, a pozniej byla wielka rozpacz i jeszcze na drugi dzien wigilia ;/ w tym roku jest jeszcze wieksze wyczekiwanie i mam nadzieje ze zakonczy sie wrzawą ;s juz niemoge wysiedziec tego, a jeszcze 3,5h ;/
Komentarze
0
dzisiaj trzeba zrobić krok do przodu, aby statystyka oficjalnych spotkań też była na naszą korzyść
0
@80Ronaldinho90
nie zapraszaj tak publicznie bo będzie to co z Sandrą i jej urodzinami ostatnio xD swoją drogą wpadłbym, ale kurcze z Wrocka to jednak mam kawałek ;p
0
chyba jest błąd:
"Osobista gablota 32-letniego pomocnika zawiera: złoto w mistrzostwach świata, dwa złote medale mistrzstw Europy, 3 Ligi Mistrzów, 2 Puchary Króla, dwa Klubowe Mistrzostwa Świata, mistrzostwo świata do lat 20 , siedem tytułów mistrza ligi hiszpańskiej i siedem Superpucharów"
1+2+3+2+2+1+7+7=25
0
aż mi się łzy w oczach zakręciły i się chciało płakać! piękny gest Puyola i całej Barcelony! po prostu mes que un club! VeB
0
"17 Bramki 18"
tutaj jest chyba błąd chociaż kolejny raz spotykam się z takim.. znam strony na których takie statystyki widnieją, mimo że na oficjalnych stronach w tym na uefa.com pisze że mają po 17 bramek ;/ ale w tym wypadku to raczej literówka, gdyż nawet na goal.com pisze że CR ma 17 bramek, a w końcu to od nich artykuł pochodzi
0
kto moze posiada podsumowania meczow, ktore lecialo na TVP2?
0
aż mi się łzy w oczach zakręciły i się chciało płakać! piękny gest Puyola i całej Barcelony! po prostu mes que un club! VeB
0
pamietam jak rok temu wyczekiwałem na ten mecz, a w sam dzien odliczalem juz nawet minuty od samego rana, a pozniej byla wielka rozpacz i jeszcze na drugi dzien wigilia ;/ w tym roku jest jeszcze wieksze wyczekiwanie i mam nadzieje ze zakonczy sie wrzawą ;s juz niemoge wysiedziec tego, a jeszcze 3,5h ;/
0
co za mecz! juz dawno takiego nie widzialem ;s
0
VV
Alves Piqué Puyol Evra
CR Xavi Gerrard Iniesta
Messi Ibra
i ofc Pep ;]