0

żeby nie było jak z Ibrą. Ale 3mam kciuki żeby to była prawda.

0

Wiem że Keirrison musi zostać. Ten chłopak to geniusz!

0

Na MD pisze że czeka na decyzje Valenci czyli przyjęcia 45 mln + Guddy.

0

@lechu55

Villa jeszcze nie jest piłkarzem Barcy.

0

to jest Model Pereza który nie zna się na piłce czyli nic dodać, nic ująć.

0

Mój trener też mi tak mówi...

0

Myśle że 50 mln maksymalnie powinno wystarczyć.

0

Założe się że jak przyjdzie Ferrer obierze taką samą taktykę transferową jak Perez. W wyniku za rok w Barcy bedzie grał Ribery oraz reszta graczy z najwyższej półki.

0

Niech jak najszybciej dołącza do Dumy Katalonii.

0

@rc17

Popieram to tylko młodych piłkarzy niekoniecznie naszych. Myśle że Keirrison będzie świetnym graczem.

0

@fcbkrzysiek

Jak dla mnie tylko 'Kacapowie' żądają podwyżki po 4 meczach Premier League...

0

Skoro Villa już jest prawie pewien gry w Barcy to po co ten Kacap?

0

Już widze go dumnie noszący trykot FC BARCELONY!

0

Messi to jest bezzwłocznie najlepszy piłkarz na świecie. Wg mnie jego cena jest równowarta z ceną całej drużyny Realu Madryt.

0

AHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAH ten ManC nie przestaje zadziwiać...

0

Niech odrazu podpisze dożywotni kontrakt jak Xavi.

0

wg mnie Toure bedzie grał w pierwszym składzie...

0

@vares999

To samo było z Ronaldinho. A Villa wniesie nową jakość w napadzie Barcy! Jedno czego bym oczekiwał od sztabu trenerskiego Barcy to gdyby Keirrison grał jak najwięcej ponieważ to jest "niedojrzały" Crack na swojej pozycji.

0

@MessiGood

No dobra może z gorszymi drużynami a już przekonaliśmy jak można nas zatrzymać w dwu meczu z Chelsea...

0

A ja założe się że Pep przygotował inną taktyke na ten sezon...

0

sry chodziło o lewego. :p

0

Barca potrzebuje tego Villi! Tak samo jak potrzebuje dobre prawego napastnika.

0

A jak dla mnie to Keirrison powinnien grać na szpicy!

0

Masch bardzo przydał by się Dumie Katalonii.

0

Tixiki to najlepszy dyrektor spotrowy jakiego widział świat futbolu napewno wie co robi!

0

Nie przejdzie Hoeness jest stanowczy.

0

Cudowny mecz akcja za akcją aż mi się przypomniał mecz z Realem.

0

Asenjo i tyle...

0

Bez przesady są ludźmi każdy człowiek który jest zdenerwowany tak postępuje dałbym im po 2 mecze nieobecności.

0

No właśnie baca7 możemy sobie nawet przegrać tą walke o Ville ale ta Barca z 08/09 to nadal Dream Team który da rade Realowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?