24 października 2009, 23:02
0
Gdybyśmy mieli zmienników Realu na 100% powtórzylibyśmy potrójną korone.
24 października 2009, 14:53
Ja na zawsze zapamiętam jego bramkę przeciwko Al Ahly. Uderzenie a'la Ibra.
24 października 2009, 13:20
Co wy mówicie skoro Laporta ściągnął Chyhre gdy to nie było możliwe to i ściągnie Robinho.
22 października 2009, 21:36
Od Messiasza łapy precz. Może jest wielkim artystą ale homoseksualnym.
22 października 2009, 21:35
A ja myśle że Ricky Rubio jest najlepszy w Europie.
13 lipca 2009, 22:41
Najpierw trzeba kupić Ville. Później sprzedać Eto'o. Bo jeszcze może wyjść że Keirrison od początku jako 9 będzie grał.
9 lipca 2009, 20:15
Jak dla mnie jest to agresywny człowiek nie przyda się we ważnych meczach!
17 czerwca 2009, 18:41
@barcelonista93 Mówił tak ponieważ chciał zostać w Hiszpanii a z narodowych drużyn oferte złożył tylko Real. Ale teraz jest innego zdania. Przynajmniej ja tak myśle.
14 lipca 2009, 13:37
Tu nie chodzi o to gdzie Villa pójdzie bo on chce tylko do Barcy tylko Llorente to kawał sku****yna i chciał Villa za wszelką cene sprzedać do Madrytu.
24 sierpnia 2009, 23:29
Ban!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Gdybyśmy mieli zmienników Realu na 100% powtórzylibyśmy potrójną korone.
0
Ja na zawsze zapamiętam jego bramkę przeciwko Al Ahly. Uderzenie a'la Ibra.
0
Co wy mówicie skoro Laporta ściągnął Chyhre gdy to nie było możliwe to i ściągnie Robinho.
0
Od Messiasza łapy precz. Może jest wielkim artystą ale homoseksualnym.
0
A ja myśle że Ricky Rubio jest najlepszy w Europie.
0
Najpierw trzeba kupić Ville. Później sprzedać Eto'o. Bo jeszcze może wyjść że Keirrison od początku jako 9 będzie grał.
0
Jak dla mnie jest to agresywny człowiek nie przyda się we ważnych meczach!
0
@barcelonista93
Mówił tak ponieważ chciał zostać w Hiszpanii a z narodowych drużyn oferte złożył tylko Real. Ale teraz jest innego zdania. Przynajmniej ja tak myśle.
0
Tu nie chodzi o to gdzie Villa pójdzie bo on chce tylko do Barcy tylko Llorente to kawał sku****yna i chciał Villa za wszelką cene sprzedać do Madrytu.
0
Ban!