Matys2004
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładną brameczke włoił nie:P widać że klasa światowa...tak zkiwać bramkarza i obrone to niezwykle:) VeB
0
Hehe Trzeciak pewnie woli Eto'o bo strzelił 2 gole wiśle a pewnie nie przepada za nimi jak w legi robi...:P VAMOS BARCA....GO GO THE GUNNERS....GO GO KKS LECH:P
0
Tak henry powinienl grac na srodku....bo to jego nominalna pozycja...zamiast keity hleb lub yaya powinienl grac!!
0
Tak jest....teraz myśle że Pep będzie stawiał na Henry'ego...Chyba ten ostatni temat co był żę henry na ławece będzie to pomyłka....moim zdanie piłkarz meczu Wiślacy nie mogli mu pilki odebrac...niesamowita asysta...:P
0
Stawiam 4:1 lub 5:0
4-1|Eto'o 2,Xavi 1,Henry 1
5:0| Eto'o 2,Xavi 1,Iniesta 1,Hleb 1
0
Aha jakby co to mecz Barca-Wisła w Środę na TVP 2 o 21:50 studio mecz 22-00
0
Riquelme jest dobrym graczem, ale za słabym na Barce...nie no może za słaby nie ale w obecnej sytuacji jakby u nas był to 99% ze grzałby ławę...
0
ok Looky....jestem kilka dni na fcbarca:P przystosuje się do regulaminu
0
stifler brak henry'ego:P
0
toure jest chyba gorszy od tej 4 z pomocy:P tak mi się wydaje no albo jakby miał grać to za Hleba....
0
zelek zgadzam się z tobą w 100%!!! Mizerek na rezerwie rafa:P ale w i reszta:P....a i tak Mourinho powiedział że za wszelką cenę go kupi do Interu
0
szkoda!!! ale wszyscy wiedzą że w każdym momencie można na niego liczyć a szczególnie w tych najważniejszych....:) szkoda że traci skład...ciekawe czy jak eto'o by odszedł to czy by miał ale moje zdanie jest takie że powinienł mieć pierwszy skład
edit by mod
Rezerwa: Pinto,Toure,Keita,Caceres,Bojan i reszta:P
0
Buahah.......żeby jeszcze tak cool grali jak Barca...VeB:)Zawsze z wami....
0
Kto?? myślę że mój najlepszy piłkarz Thierry Henry:)...nie no on mógłby być wice-kapitanem.....ma do tego dryg w Arsenalu umiał młodszych chłopaków zgrać....STAWIAM NA NIEGO
0
Eto'o zostań......chyba że Ville sprowadzą to idź.....
0
Ronaldinho_93 - TVP HD,1,2,Sport,eurosport hd i zwykle
0
Messi nie dość ze strzelił gola to jeszcze asystował....SUPER GRAŁEŚ MESSI NAWET WYBRALI CIĘ NA ZAWODNIKA MECZU KOMENTATORZY Z EUROSPORTU:) Oby tak dalej
0
Siema wszystkim kibicom barcy,....miałem przerwe......dobrze że puścili Lionela na IO...czasami doszło by do draki i czasami jeszcze Messi nas opuścił......VeB