O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ładną brameczke włoił nie:P widać że klasa światowa...tak zkiwać bramkarza i obrone to niezwykle:) VeB

0

Hehe Trzeciak pewnie woli Eto'o bo strzelił 2 gole wiśle a pewnie nie przepada za nimi jak w legi robi...:P VAMOS BARCA....GO GO THE GUNNERS....GO GO KKS LECH:P

0

Tak henry powinienl grac na srodku....bo to jego nominalna pozycja...zamiast keity hleb lub yaya powinienl grac!!

0

Tak jest....teraz myśle że Pep będzie stawiał na Henry'ego...Chyba ten ostatni temat co był żę henry na ławece będzie to pomyłka....moim zdanie piłkarz meczu Wiślacy nie mogli mu pilki odebrac...niesamowita asysta...:P

0

Stawiam 4:1 lub 5:0

4-1|Eto'o 2,Xavi 1,Henry 1

5:0| Eto'o 2,Xavi 1,Iniesta 1,Hleb 1

Zobacz wszystkie

0

Hehe Trzeciak pewnie woli Eto'o bo strzelił 2 gole wiśle a pewnie nie przepada za nimi jak w legi robi...:P VAMOS BARCA....GO GO THE GUNNERS....GO GO KKS LECH:P

0

Riquelme jest dobrym graczem, ale za słabym na Barce...nie no może za słaby nie ale w obecnej sytuacji jakby u nas był to 99% ze grzałby ławę...

0

Aha jakby co to mecz Barca-Wisła w Środę na TVP 2 o 21:50 studio mecz 22-00

0

Ładną brameczke włoił nie:P widać że klasa światowa...tak zkiwać bramkarza i obrone to niezwykle:) VeB

0

Siema wszystkim kibicom barcy,....miałem przerwe......dobrze że puścili Lionela na IO...czasami doszło by do draki i czasami jeszcze Messi nas opuścił......VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?