Mateusz32112
Dołączył/a: grudzień 2011
Kędzierzyn-Koźle
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie :)
0
W pierwszym meczu było 0:2 dla Barcelony co oznacza, ze City przy bramce Barcelony musiałoby strzelic 3 bramki, NIE 4 :) byłoby wtedy 3:3 ale to City strzeliłoby wtedy wiecej bramek na wyjeździe, myle się? Eee. chyba nie.
0
Dziekuje za filmik ! Nie mialem mozliwosci ogladania meczu, postaraliscie sie! dzieki ! :)
0
po 3 pkt ! :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater¬if_t=like
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kałuża!! z góry dzieki a i LICZE NA WAS !
0
Lajkujcie Komentarz Mateusz Roland Kłuża.. Wielkie Dzieki !
!https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425772360816548&set=a.153918278001959.32327.153885151338605&type=1&theater
0
Po zwycięstwo !
0
Nie ma co się Martwic chłopaki, Nasz Tarzan do meczu z Realem wyleczy kontuzje ! ! !
Szkoda Mi go :(
0
MVP da popalic. 4-0 3x Messi
Visca El Barcelona
0
Wygrana i nie może byc inaczej !! :)
0
Wszystkiego Najlepszego dla Rómulo :) !
0
Suchy15
W wypowiedzi powyżej Bartomeu mówi, iz chce aby Messi gral w Barcelonie do konca Swojej kariery a nie, zeby juz zakonczyl karierę w Barcelonie.. Co nie zmienia faktu iż masz rację co do daty powstania klubu :)
0
PIQUE - PROFESOR!
0
Leo Messi
-Maly wzrostem
-Wiekli duchem;)
0
Villa ^^
0
Messi. i nie moze byc inaczej. ^^
0
http://besty.pl/1503675
zalukajcie ! :))
0
I Oby tak dalej :)
0
Znalazłem cos ciekawego :)
I kto tu jest dziewczynką Mario ;>
0
Ufffff...Znacznie obniżyłby poziom IQ w naszej kadrze..
Brzydal bez potencjału .
Je*ał bym go po tym czarnym łbie dzien i noc. ;D
0
'' Real kupuje, Barca wychowuje '' to dobre określenie dla tych dwóch drużyn :)
0
Będzie dobrze :)
0
21:10 Gooool 1-1
21:20 Gooool 2-1
21:45 Koniec Meczu 3pkt Barcelony
0
o 21:45 spotykamy sie i Cieszymy z dobrego wyniku Barcelony :)
0
Gramy na Camp Nou !!!
0
Messi Messi Messi = 3-1
0
0
5:0 :))
0
Za rok po następny :)
Brawo Barcelona Brawo Messi ! :)
0
Za rok po raz 6 :)
Brawo Barcelona, Brawo Messi ! Teraz Polfinał i Finał :)