0

Dokladnie :)

0

W pierwszym meczu było 0:2 dla Barcelony co oznacza, ze City przy bramce Barcelony musiałoby strzelic 3 bramki, NIE 4 :) byłoby wtedy 3:3 ale to City strzeliłoby wtedy wiecej bramek na wyjeździe, myle się? Eee. chyba nie.

0

Dziekuje za filmik ! Nie mialem mozliwosci ogladania meczu, postaraliscie sie! dzieki ! :)

0

po 3 pkt ! :)

0

0

0

Po zwycięstwo !

0

Nie ma co się Martwic chłopaki, Nasz Tarzan do meczu z Realem wyleczy kontuzje ! ! !

Szkoda Mi go :(

0

MVP da popalic. 4-0 3x Messi
Visca El Barcelona

0

Wygrana i nie może byc inaczej !! :)

0

Wszystkiego Najlepszego dla Rómulo :) !

0

Suchy15
W wypowiedzi powyżej Bartomeu mówi, iz chce aby Messi gral w Barcelonie do konca Swojej kariery a nie, zeby juz zakonczyl karierę w Barcelonie.. Co nie zmienia faktu iż masz rację co do daty powstania klubu :)

0

PIQUE - PROFESOR!

0

Leo Messi
-Maly wzrostem
-Wiekli duchem;)

0

Villa ^^

0

Messi. i nie moze byc inaczej. ^^

0

http://besty.pl/1503675
zalukajcie ! :))

0

I Oby tak dalej :)

0

Znalazłem cos ciekawego :)
I kto tu jest dziewczynką Mario ;>

0

Ufffff...Znacznie obniżyłby poziom IQ w naszej kadrze..
Brzydal bez potencjału .
Je*ał bym go po tym czarnym łbie dzien i noc. ;D

0

'' Real kupuje, Barca wychowuje '' to dobre określenie dla tych dwóch drużyn :)

0

Będzie dobrze :)

0

21:10 Gooool 1-1
21:20 Gooool 2-1
21:45 Koniec Meczu 3pkt Barcelony

0

o 21:45 spotykamy sie i Cieszymy z dobrego wyniku Barcelony :)

0

Gramy na Camp Nou !!!

0

Messi Messi Messi = 3-1

0

0

5:0 :))

0

Za rok po następny :)

Brawo Barcelona Brawo Messi ! :)

0

Za rok po raz 6 :)

Brawo Barcelona, Brawo Messi ! Teraz Polfinał i Finał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?