O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Siatkówka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi / Neymar / Alba
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006r

Statystyki

  • Dni w serwisie 5310
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dokladnie :)

0

W pierwszym meczu było 0:2 dla Barcelony co oznacza, ze City przy bramce Barcelony musiałoby strzelic 3 bramki, NIE 4 :) byłoby wtedy 3:3 ale to City strzeliłoby wtedy wiecej bramek na wyjeździe, myle się? Eee. chyba nie.

0

Dziekuje za filmik ! Nie mialem mozliwosci ogladania meczu, postaraliscie sie! dzieki ! :)

0

po 3 pkt ! :)

0

Zobacz wszystkie

0

Leo Messi
-Maly wzrostem
-Wiekli duchem;)

0

29.11.2010 - Ta data utkwiła nam w pamięci Kiedy to Barcelona Rozgromiła Real 5-0, Kto wtedy sędziowal? Oczywiscie Iturralde González ! !

Przypominam Mecz Milan-Barcelona na Otwartym Polsacie juz w Srode ! !

0

0

Mysle, ze bedzie 4-1 ^^ oraz Hat-Trick Messiego? ;O

Powodzenia Barcelono! po 3 PKT :)

0

Po zwycięstwo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?