0

Ban - mod

0

widzieliście?? MesSI vs KuNOO. Eto'o niezbyt zadowolony, że schodzi, szkoda powienien grać dalej

0

Yaya powinien wejść

0

Boże, Messi tak blisko a tak daleko, slyszeliscie komentatora?? Messi is the best, is the best

0

to chyba Thuram na trybunie??

0

Czerwona powina być jeszcze

0

ALE JAJA, co za wynik, http://ebramki.pl/view,mecz-na-z%20 ywo-barcelona-atletico,2092.html

0

Myślałem, że to Ronni z Milanu na pierwszy rzut oka hehe

0

ten koleś wchodził VV z łokcia w brzuch gdy VV skakał po piłkę

0

Bramke zawalili Abidal i VV ewidentnie, Abidal że nie zablokował wrzutki a VV za wybicie przed siebie

0

Juz myślałem, że będzie jak w tamtym sezonie, 2-0 prowadzić i przegrać 2-3

0

Henry też mówił w Arsenalu, że nigdzie nie odejdzie a stało się inaczej...

0

Ludzie, ufajcie nadal Pepowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VePep! VeB!

0

Pep jest młody i widzi co się dzieje, a starsi trnenrzy mja już swoje nawyki, które nie zawsze wychodzą na dobre, młodzi sa perspektywiczni, a starsi mają swój plan, jeśli nie uda się wnim coś to nie wiedzą co robić. may taki przykla w Beenhakerze, więc szewka1224 nie pitol głupstw

0

Emilinho za ten komentarz jesteś dla mnie wzorem, bardzo trafny komentarz jakich mało

0

No, druga połowa lepsza i ciekawsza, ale Messi to WIELKI indywidualista, tracił dużo piłrk, Eto zamiast strzelac lub kiwać w paru mmentach to czekał nie wiadomo na co, Hleba wogóle nie widać (Bojana też), Xavi cos tam próbował ale słabo. Musimu wierzyć w Pepa bo on wie co robić, zaraz po meczu będzie pewnie opera w jego wykonaniu w szatni, ale kibice najbardziej mnie zadziwili machając białymi chusteczkami już. Nie mozna oczekiwać dobrych wyników odrazu, przyjdą z bólem, ale będą na 100% i ja w to wierzę.

0

Pierwszą połowę mozna podsumować jednym wyrazem NUDA

0

A dlaczego Messi nie gra??

0

Peeedrroo pprrraaawwwiiieee

0

Ale Keita przestrzelił

0

Jakie pustki jak na boiskach polskich w pucharze ekstraklasy

0

Krasny piłkarze mogą byc przestraszeni i mieć wątpliwości bo nie są do tego przyzwyczajeni, w ostatnich 2 latach nikt tak surowo ich nie traktował ale muszą sie przyzwyczaic bo taka jest koncepcja trenera i chyba wie co robi. A wogóle to czasami aż się prosi żeby ich zdrowo opie......., za takie mecze jak ostatnio

0

a na lewe skrzydło nie można wsadzi jakiegoś młodego, np. Jeffrena??!!

0

aha i Looki dobrze, że Ty zaczełeś pisać na temat pod ta informacja xDxDxD

0

Looky widzę, że tobie najbardziej nie pasują takie komentarze, więc ich nie czytaj, nikt Cię nie zmusza, inni wolą tak pisać jeszcze inni inaczej (jak Ty), ale uszanuj czyjeś zdanie, a wogóle to admin jest od tego typu roboty, a nie do końca wracając do tematu to bym na miejscu Pepa jeszcze raz "huknął" piłkarzom do głów, żeby sie przyzwyczaili do takiego traktowania za słabe mecze

0

PS bo to mają być komentarze a nie wykłady

0

a gdzie w regulaminie jest napisane, że komentarz bedzie akceptowany jeśli będzie miał więcej niż 3 słowa (znaki sie nie liczą), czasami aż brak słów w komentarzy i to jedno zastepuję całą myśl, a wogóle to chętniej czyta się chyba krótsze a mądrzejsze zdania/słowa niż długie, które robią w sieczke z mózgu:)

0

To kto teraz powinien przyjść?? tylko nie ten śmieszny Arszawin, bo jemu udał się tylko w sumie 1 sezon

0

Eto lepszy od Berbatova

0

Dobrze, niech zostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?