O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ban - mod

0

widzieliście?? MesSI vs KuNOO. Eto'o niezbyt zadowolony, że schodzi, szkoda powienien grać dalej

0

Yaya powinien wejść

0

Boże, Messi tak blisko a tak daleko, slyszeliscie komentatora?? Messi is the best, is the best

0

to chyba Thuram na trybunie??

Zobacz wszystkie

0

To kto teraz powinien przyjść?? tylko nie ten śmieszny Arszawin, bo jemu udał się tylko w sumie 1 sezon

0

Juz myślałem, że będzie jak w tamtym sezonie, 2-0 prowadzić i przegrać 2-3

0

Myślałem, że to Ronni z Milanu na pierwszy rzut oka hehe

0

ALE JAJA, co za wynik, http://ebramki.pl/view,mecz-na-z%20 ywo-barcelona-atletico,2092.html

0

Eto lepszy od Berbatova

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?