4 października 2008, 23:18
0
Ban - mod
4 października 2008, 23:17
widzieliście?? MesSI vs KuNOO. Eto'o niezbyt zadowolony, że schodzi, szkoda powienien grać dalej
4 października 2008, 23:13
Yaya powinien wejść
4 października 2008, 22:40
Boże, Messi tak blisko a tak daleko, slyszeliscie komentatora?? Messi is the best, is the best
4 października 2008, 22:38
to chyba Thuram na trybunie??
12 sierpnia 2008, 20:15
To kto teraz powinien przyjść?? tylko nie ten śmieszny Arszawin, bo jemu udał się tylko w sumie 1 sezon
25 września 2008, 15:14
Juz myślałem, że będzie jak w tamtym sezonie, 2-0 prowadzić i przegrać 2-3
1 października 2008, 07:59
Myślałem, że to Ronni z Milanu na pierwszy rzut oka hehe
4 października 2008, 22:27
ALE JAJA, co za wynik, http://ebramki.pl/view,mecz-na-z%20 ywo-barcelona-atletico,2092.html
7 sierpnia 2008, 11:54
Eto lepszy od Berbatova
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban - mod
0
widzieliście?? MesSI vs KuNOO. Eto'o niezbyt zadowolony, że schodzi, szkoda powienien grać dalej
0
Yaya powinien wejść
0
Boże, Messi tak blisko a tak daleko, slyszeliscie komentatora?? Messi is the best, is the best
0
to chyba Thuram na trybunie??
0
To kto teraz powinien przyjść?? tylko nie ten śmieszny Arszawin, bo jemu udał się tylko w sumie 1 sezon
0
Juz myślałem, że będzie jak w tamtym sezonie, 2-0 prowadzić i przegrać 2-3
0
Myślałem, że to Ronni z Milanu na pierwszy rzut oka hehe
0
ALE JAJA, co za wynik, http://ebramki.pl/view,mecz-na-z%20 ywo-barcelona-atletico,2092.html
0
Eto lepszy od Berbatova