Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spalony, ale Joan to ja nie mam pytań.
0
Jeszcze Szweda i cisnąć. Nie ma zmiłuj.
4
Zwycięski kocioł. W głównych rolach między innymi zmiennicy.
0
Polak z Anglikiem na ratunek, żeby zachować twarz.
1
Fermin dzisiaj zadania bardziej defensywne, ale ni rozegranie ni atak mu wyraźnie nie leżą.
0
@bananowycincin Robić miejsce dla kolegów. O tym piszę.
1
Tak, trzy punkty mamy w kieszeni, ale, Yamal zrobił swoje i może opuścić boisko. Czerwona kartka, bo faul był od tyłu. Dziewiątka nie musi dużo grać piłką, ale wiązać uwagę obrońców. Torres pobudka, bo nie chcę, żeby ten mecz skończył się wynikiem 1:0 po bramce z karnego.
1
Pokazać teraz, że w jedenastu na dziesięciu jesteśmy lepsi niż wczoraj Real.
1
Dzisiaj nie mamy pewniaka w obronie.
0
Kurde Eryczek na szóstce bez zastrzerzeń kolejny mecz. Kto by pomyślał.
0
Kunde uratowany.
1
Raphinia narazie MVP.
0
Cztery niecelne podania i cztery sytuacje dla Villarealu.
0
@Natalia12345 No to się zaczęło.
5
@Gacu95 Jeszcze możesz się zdziwić. Dzisiaj dostanie minuty na pewno, bo Torres nie dojeżdża całych spotkań.
15
To, że bez Lewandowskiego, to całkowicie zrozumiałe. Gramy na wyjeździe z drużyną, która gra otwartą piłkę. Oby Ferran dziś miał dobrze ustawiony celownik.
0
No cóż. Zakończy karierę w Barcelonie.
2
@addept Ale pod warunkiem, że De Jong dojedzie.
2
Christensen na ławce? Coś przegapiłem, czy jednak kontuzjowany.
8
Niewykorzystane okazję się mszczą. Dopiero potem następuje rozgoryczenie.
Sędziowanie w meczach LL, szczególnie tych z Realem jest tragiczne, dlatego rozmowy powinny być ogólnodostępne. Szczególnie sporne kwestie.
17
Miłość do barw i herbu się skończyła.
0
Padolino i protesty. To się nigdy nie zmieni.
1
I stała się ciemność, choć już wszystko jasne.
0
Żółta kartka na życzenie.
1
Gdyby to był ciemnoskóry, to by była dopiero prowokacja, ale i tak jest nieźle.
4
Stara milość nie rdzewieje.
6
@Kessie A w drugą rękę kufelek.
2
Zdrowych, wesołych, spokojnych świąt Pedri.
0
Barcelona chce, a Ter Stegen nie.
1
@FCBparasiempre @FcPortoFan1999 Dobrze, że nie obowiązywało już liberum veto, bo by nic z tego nie wyszło.