Martino88
Dołączył/a: maj 2026
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No i kończymy sezon golem Neymara identycznie jak rok temu w finale LM! Dziękuje
0
Bez przesady że od razu Real w 1/4.. Ja wiem że ostatnie miesiące wskazują na to, że bylibyśmy faworytami, ale no kurde, Real to wciąż Real, została im tylko Liga Mistrzów i rzucą wszystkie siły, aby uratować ten sezon. Po za tym lepiej trafić na taką Benficę czy Wolfsburg bo będzie po prostu łatwiej. Oczywiście żeby być mistrzem to trzeba wygrywać ze wszystkimi, ale mogłoby w końcu nam dopisać szczęście w losowaniu :P
0
I też w niedzielę :D
0
Oj jak Suarez tak dalej pociągnie to i nawet pichichi może nie być ^^
2
Taki dzisiaj gwałt troche.. :P
1
Jezu jak dobrze że Messi cały, a Lucho jak tam nawrzucał :D
0
Nie przesadzajmy. To, że my w poprzednim roku zrobiliśmy wielki "Come Back" nie oznacza że teraz każda znana drużyna po kryzysie na jesień później będzie zdobywać tryplet czy jakieś cenniejsze trofea. Tym bardziej że na lepsze u nich naprawdę się nie zapowiada.. Zwolnienie Ancelottiego to był strzał w kolano i teraz na własnej skórze cały Real się o tym przekonuje :)
1
Campeoones Campeoones! XDDDDD
1
3 punkty to 3 punkty, nieważne czy 7:0 czy 1:0, wysokie wygrane przyjdą z czasem :)
5
Dobrze dobrze sezonowcy, odchodźcie odchodźcie żeby do stycznia ta strona była czysta od was.. ^.^
No dostaliśmy wp*****l, ale trzeba wierzyć! VeB!
1
Superpuchar Europy zdobyty!
4/6 Sextetu Completed
0
Naprawdę Martino?
0
Jak zobaczyłem tego newsa to sobie pomyślałem "o boże ale hejt wybuchnie pod tym newsem". Nie pomyliłem się xD
1
No i koniec. Koniec tego pięknego sezonu w wykonaniu Naszej Barcy :)
Dzisiejsza feta była czymś, co zapamiętam do końca życia.. Niesamowite przeżycie!
Teraz trzeba wytrzymać te ponad 2 miesiące i zaczynamy walkę o obronę tytułów!
Dziękuje wszystkim za ten sezon! Visca el Barca!
2
Coś niesamowitego! Magia dzisiaj na Camp Nou
6
Misja: Tryplet - Ukończona! FC Barcelona udowodniła, że jest najlepszą drużyną na świecie i jest to piękny czas dla nas, Culés! Serce pęka z dumy, łzy same lecą ale prawda jest taka że na dzień dzisiejszy Barca jest na samym szczycie i zapisuje się w historii! Ach, jakże piękny wieczór..
1
Liga Mistrzów zdobyta!
3/3 Trypletu Completed
8
Puchar Króla zdobyty!
2/3 Trypletu Completed
2
La Liga zdobyta!
1/3 Trypletu Completed
0
Mamy mistrza!!! Visca el Barca!!
0
Nie było finału Barca - Real. Ale Hiszpański finał był, patrz mecz Real - Atletico rok temu ;)
0
Przecież było wiadome od początku że Bayern z Barcą będą się twardo bić w tym półfinale i wątpliwe było aby ktoś tu wygrał oba spotkania. Wynik 5:3 pokazuje że nie było spacerku. Tryumf w tegorocznej LM będzie smakował szczególnie: City, Psg i Bayern, poprzeczka ustawiana coraz wyżej a i tak udało się przejść. W niedziele (już się kuźwa doczekać nie mogę xD) mecz z Atleti który mam nadzieje zakończy rywalizację w La Liga. Visca el Barca!
0
No to po awans do finału! Vamos Barca!
0
No dobra ale mówienie np że "wszystko jest możliwe" lub "będziemy walczyć" nieco różni się od pewnego "wygramy 4:0". I na dodatek już rozważając przy tym o finale (?)
0
CAMPEONES CAMPEONES OLEEEE OLEEE OLEEEE!!!!!!!!!!!!!
0
2-0 uhuhuhuhuhu No to teraz będzie cholernie ciężko Realowi strzelić 3 bramki, nawet 2 nic im nie dadzą xD Vamos Valencia!
0
Najpiękniejszy obrazek meczu moim zdaniem. Nie wiem czemu ale się wzruszyłem jak to widziałem :D
208
Muller: "Nigdy nie przegrałem z Messim"
No to dzisiaj k**wa przegrałeś.
1
"Można nie lubić Simeone, ale mozna nazywac go sku*wielem"
Wtf co tam się na fioletowej dzieje :D
0
Ciśniemy wszystkich po kolei. Ogrywaliśmy Mistrzów Francji, Anglii, Hiszpanii itd. Jesteśmy w finale CdR, półfinale LM, prowadzimy w La Liga. Mamy 11 pkt przewagi nad Atletico a Ty mówisz że "wystarczy że sie zmoblizują" i z nami wygrają? Widzieliśmy jak sie "zmobilizowali" na LM.