Bez przesady że od razu Real w 1/4.. Ja wiem że ostatnie miesiące wskazują na to, że bylibyśmy faworytami, ale no kurde, Real to wciąż Real, została im tylko Liga Mistrzów i rzucą wszystkie siły, aby uratować ten sezon. Po za tym lepiej trafić na taką Benficę czy Wolfsburg bo będzie po prostu łatwiej. Oczywiście żeby być mistrzem to trzeba wygrywać ze wszystkimi, ale mogłoby w końcu nam dopisać szczęście w losowaniu :P
Komentarze
10
No i kończymy sezon golem Neymara identycznie jak rok temu w finale LM! Dziękuje
0
Bez przesady że od razu Real w 1/4.. Ja wiem że ostatnie miesiące wskazują na to, że bylibyśmy faworytami, ale no kurde, Real to wciąż Real, została im tylko Liga Mistrzów i rzucą wszystkie siły, aby uratować ten sezon. Po za tym lepiej trafić na taką Benficę czy Wolfsburg bo będzie po prostu łatwiej. Oczywiście żeby być mistrzem to trzeba wygrywać ze wszystkimi, ale mogłoby w końcu nam dopisać szczęście w losowaniu :P
0
I też w niedzielę :D
0
Oj jak Suarez tak dalej pociągnie to i nawet pichichi może nie być ^^
2
Taki dzisiaj gwałt troche.. :P
208
Muller: "Nigdy nie przegrałem z Messim"
No to dzisiaj k**wa przegrałeś.
26
Półfinał LM 2011/2012 Bayern eliminuje Real
Półfinał LM 2012/2013 Bayern eliminuje Barcelone
Półfinał LM 2013/2014 Real rewanżuje się Bayernowi
Półfinał LM 2014/2015 :D
15
Ronaldo aż oczy bolały jak widział jak gwiazdeczki z Bayernu wykonują karne xD
10
No i kończymy sezon golem Neymara identycznie jak rok temu w finale LM! Dziękuje
8
Puchar Króla zdobyty!
2/3 Trypletu Completed