Marsic
Dołączył/a: sierpień 2010
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
złota piłka dla Xaviego a zlota piłka dla najlepszego piłkarza świata dla Messiego.
0
ale jak to zarzad nie dojdzie do tego transferu.... ;/ ale obym sie mylil
0
piekło uderzenie z daleka... wiec bedzie potrzebny!
0
rosell jestes prze gość :D to puyola xaviego i inieste skreślić też co tam sie bedziesz rosell oszczedzal jak jechac to po calosci :D
0
musiałby sprzedać stadion chyba :D hahhah nie ma opcji :D może sobie krystyne kupić :P
0
bojan
0
wracaj do zdrowia messi !
0
Ciekawy jestem co mu Messi powiedzial a raczej jak mu nawrzucał :D Ujfalusi mówiąc że Messi miał gorącą głowę podczas "rozmowy" tuż po zniesieniu go z boiska nie mógł się niczego innego spodziewać :D ale mimo wszystko Ciekawy jestem co mu tam wykrzyczał :D
0
spoko spoko :D bedzie gites messi to twarda atomowa pchła :D jeżeli coś się stało (oby nie) to szybko go na nogi postawią !
0
wygrają ! Barca nie takie mecze wygrywała :D
0
może to zbyt optymistyczne alechodzi mi po glowie wynik 3:0
0
reina to mial pecha jak boruc :D
0
lepiej niech sobie jeszce odpocznie bedzie potrzebny na atletico ... ten mecz jest ciut mniej ważny milito może sobie poradzi a tarzana na madryt gotować!
0
mam pytanie z racji tego że od niedawna intensywnie interesuje sie barca chociaz kibicem jestem od dziecka chcialem sie dowiedziec :
co jesli barca b bedzie pierwsza ???
0
sikaj na niego :D
0
wszystko ładnie tylko w 1 przypadku nie. Ibre za tanio oddali :D jak dla mnie :P
0
Pyrzo_Barca
Masz racje co do tego, że Barça z posiadania ma 65 - 80 % nawet ale to jest kwestia zgrania, przyzwyczajenia a z tego co czytałem i obejrzałem w meczach Liverpoolu klepie dosyć dobrze długie i krótkie, co do krosów itp to też widziałem że może. Tak jak mówię kwestia zgrania dopasowania sie do tempa gry - mam nadzieję że mu to wszystko będzie ładnie wychodziło jeśli nie od pierwszych meczów to myślę że z upływem czasu będzie 100% wypełniał swoją misję na boisku. Jeżeli nie to jest Busi - chociaż myślę że Masche z nim będzie się wymieniać bo uważam, że już za sezon Busi będzie na takim samym poziomie w aspekcie doświadczenia i umiejętności - a może i jeszcze wyższym.
0
Pyrzo_Barca
Nawet jeśli jest( a myśle że jak na defensywnego pomocnika to to co widzialem w meczach Liver mu wystarczy) słaby techniczne to nie zapominaj że on jest od czyszczenia, od czarnej roboty ewentualnie od rozgrywania :D od techniki i magii jest Iniesta Xavi Messi Pedro (mam nadzieje ze bedzie z meczu na mecz lepiej grał) może Bojan no i Villa :P
bardzo dobrze ze wpadłeś masche :D
co do Napadziora to poczekajmy do kolejnego okienka jeśli bedzie trzeba pep cos tam wyskrobie na rynku :D
0
real remisuje i oby tak dalej :D my do przodu oni remis :D
0
noooo 24 mln tak jest rosseeelllll !!!! jesteś przehandlarz masakra mogłeś dopłacić jeszcze!! bo co tam być w plecy :D
0
no i dziura w murze załatana :D teraz zdobedziemy 3 trofea real 0 i bedziemy nowym liderem pod względem zdobytych pucharów :D
0
co to dla niego 3 banki :D w Bacelonie zagra tak ze za 2 lata podpisze nowy kontrakt i zwrócą mu z nawiązką :D
0
torres na ławie raczej siedzial nie bedzie ale jesli przyjdzie to jak dla mnie bomba :D ewentualnie pato albo suarez
0
taa a potem kto na jego miejce ? Pato Suarez ?
i co najważniejsze kiedy ? w zimie ? dużo pytań brak czasu a jak sie jeszcze rosell za to wezmie to jeszcze mniej :D