O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinhio
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 5781
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 28

Komentarze

26

Żałoba po sezonie 19/20?

1

normalnie CIARKI!

0

tak samo. Tak jk mowieja nie miałem problemu

0

może to problem syfu na kompie albo kwestia oczyszczenia przeglądarki?

0

to tylko 3 zł za 3 dni, jak dla mnie 3 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o taki mecz a dodatkowo jak kupisz teraz to sam się przekonasz przed klasykiem bo jest liverpool z manchesterem united. Na futbolu masz np 5 zł za 12h albo 9 zł za miesiąc w podstawowym pakiecie. Co do samego sopcasta tak jak pisałem to bedzie test. Jeśli nie pyknie z jakością lub będzie ciąć zapłace te 5 zł smsem na futbolu bo jest pewny, przynajmniej dla mnie. Wracając o SChd kumple mi polecają a mają gorsze łącze od mojego. Ja mam 120 MB/s więc trageii nie ma ale papy z dachu też nie zrywa. Różnie może być... 8 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o ten mecz :)

Zobacz wszystkie

26

Żałoba po sezonie 19/20?

1

normalnie CIARKI!

1

tak pomoże... ale proponuję przetestować sopcasthd.pl Na futbolu miałem premium i czasami były cięcia i wywalanie streama

0

Ludzie sikajcie na niego niech sobie gada :)

Poczekajmy na GD na bernabeu :P może 5-0 nie będzie ale 3 w plecy dostaną :P

nie rozumiecie że aby zamknąć komuś morde trzeba mu dokopać ?

tak samo jest w piłce dostaną 0-3 u siebie i skończy pierdzielić 3 po 3

:P

0

Ten mecz to DRAMAT ATLETI !!!!
Jak można wyjść na murawę i strzelić TYLKO 4 bramki grając bez przeciwnika???
Kibice Atleti pewnie sprzedają właśnie cały skład :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?