Maniak7_89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie niestety Thiago nie jest gotowy jeszcze na takie mecze... nie widoczny prawie w pierwszej połowie:( Xavi dopiero uspokoił gre. Keita? Nie wiem czy wogóle coś pisać na ten temat, bo defensywnego pomocnika w tym meczu nie było! Abidal widać ewidentnie że jeszcze myślami na wakacjach :) Sanchez to będzie duże wzmocnienie bo kilka razy jak pokręcił Marcelo to poezja. No i najlepszy we wczorajszy spotkaniu Valdes... ta parada po strzale Benzemy to klasa światowa ! :D
Licze ze w środe mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej;]
0
Według mnie niestety Thiago nie jest gotowy jeszcze na takie mecze... nie widoczny prawie w pierwszej połowie:( Xavi dopiero uspokoił gre. Keita? Nie wiem czy wogóle coś pisać na ten temat, bo defensywnego pomocnika w tym meczu nie było! Abidal widać ewidentnie że jeszcze myślami na wakacjach :) Sanchez to będzie duże wzmocnienie bo kilka razy jak pokręcił Marcelo to poezja. No i najlepszy we wczorajszy spotkaniu Valdes... ta parada po strzale Benzemy to klasa światowa ! :D
Licze ze w środe mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej;]
0
Bardzo się ciesze z takiej trójki ;] to pokazuje jak silną i jak mocną mamy drużynę ;D ale obiektywnie patrząc w trójce powinien znaleźć się Sneijder, bo wygrał Lige Mistrzów i grał w finale Mistrzostw Świata ;]
0
Ogółem tylko coś do fronczu2...
Przypomnieć Ci jakie było oburzenie gdy w meczu z Panathinaikosem, Messiemu pokazywali środkowy palec?;p Byś chodził na mecze to byś wiedział że takie zachowanie kibiców nie dziwi;] (ale pedałkowi i tak się należało:D)
0
Basquets jest takim tematem jak niecałe 2 lata temu Valdes ;) niektórzy kibice muszą dorosnąć aby pewne rzeczy zrozumieć ;]
0
Jak można mówić o Ibrze że jest drewniany ? Drewniany to jest Rasiak!
Człowieku to że potrafił przejść obok meczu(niestety za dużo takich meczy było), ale jak odegrał plecami do Messiego to połowa z was się jarała jaki to z niego mega technik !
0
bartopilkarz... to jest odbicie w lustrze ;p
0
To dobry piłkarz ale nie do wielkiego klubu. Zaczną się problemy z nim jak z Ronaldinho, czy tak jak to było z Adriano w Interze. Już wole żeby został Ibra.
0
Według mnie jest on nam zupełnie nie potrzebny. Wydaje mi się że to są tylko plotki... bo z przodu Villi Ibry i Messiego nie wygryzie ;D
0
Tak nie w temacie ogółem ;D
ale piłkarza Realu potrafi zwinnąć :D hahah
0
Zapomniałem typować wczorajszych i dzisiejszych meczy ;//wrrr !!
0
I właśnie przez ten mecz Argentyna nie zdobędzie mistrzostw... Ponieważ Higuain jest w słabej formie (to że strzelił 3 bramki nie zmienia tego) A boski Diego na pewno będzie grał nim w pierwszej 11 . Według mnie powinnien grać na środku Milito lub Aguero;]
0
Niech dają to 12 mln i go biorą jak najszybciej !! Będzie z niego pożytek ;D
0
No ja mam nadzieję, że kupimy Van der Wiela na tą prawą obrone ;D
0
No dziwne są te powołania... Ale dla mnie gorsze są powołania Maradony. Wydaje mi się że niestety Argentyna zbyt dużo nie ugra na mistrzostwach :( Brak Milito, Zanettiego czy Cambiasso to są jednak znaczące osłabienia patrząc na ich forme ;/ A Dunga mi się wydaje że zagra Maiconem na prawej obronie a Alvesem na prawej pomocy ;D mocna flanka ;p heh
0
Eto'o wogóle nie marnował setek...co strzał to bramka. Tylko szkoda że tytuł Pichichi przegrał bo w ostatnich meczach nie potrafił nic strzelić. Rozumiem narzekania niektórych na Ibre, ale żeby zaraz pisać takie bzdury że on nie umie grać w piłke czy tylko same strary notuje ?... Dla mnie nie ma innego rozwiązania jak Ibra na środku... Bo nie wyobrażam sobie Bojana na twardych obrońców Interu i na taki pressing jakim nas napewno obdarzą ;D
0
rafalek12 nie porównuj takich meczy jakich dałeś przykład do GD, bo wczorajszy mecz ogladało z kilkadziesiąt milionów ludzi ;]]
0
Przemo przypomne Ci że Ibrahimović też grał w Holandii, Romario też i wielu innych wspaniałych piłkarzy. A to że liga jest słaba nie oznacze że zawodnicy grający tam są też słabi.
0
Young to dobry grajek ale wydaje mi się że nie sprawdziłby się u nas. Ben Arfa świetny zawodnik tylko mogą z nim być problemy jak z Balotelim ;/
0
Ja też bym wolał Yaye w środku obrony ;D Wydaje mi się że Iniestra rozpocznie na ławce... Messi się przebudzi przed GD, a Bojan swoją formę podsumuje brameczką ;D heh
0
I tu się z Tobą zgodze :)) Ale zauważ że Eto zawsze nawet grając klasyczną 9 wracał do środka pola po piłkę czy też schodził na boki ;D
0
Więc oglądam meczy Interu i nie zauważyłem żeby Eto grał w pomocy ;)) ale pewnie mi powiesz że nie ten mecz oglądałem ;D Gra on na skrzydle przy 3 napastników... więc przy takim ustawieniu wymienność pozycji jest normalna. Dla mnie Eto gra nie najgorzej w Interze ale nie wiem czy zauważyłeś jemu też czasami brakuje "techniki" przy strzale ;p
Wesołych Świąt Panie i Panowie ;DD
0
Jak by każdy strzał miał mu wychodzić to by w sezonie strzelał po 50 bramek ;)) Mnie strzeże też czasami Ibra zawodzi ale uważam że jak na pierwszy sezon to spisuje się dobrze ;D Przynajmniej lepiej niż Eto w Interze ;)
0
No to Ci człowieku gratuluje wiedzy ;)) Może to bym kwestią rozkojarzenia lub zbyt dużej pewności siebie ;D No rzeczywiście przy pierwszej bramce z Arsenalem też pokazał brak techniki :P
0
Ibrze brakuje techniki ?:D hehe Prima Aprilis jest 1 kwietnia ;D
0
Rybka31 co ty gadasz wogóle?;p Bojan jest młodym dobrze zapowiadającym się piłkarzem ale od razu lepszym od Ibry ? Lekkie przegięcie... Po drugie...Ibra od początku gra futbol bardziej siłowy a to że sędziowie Hiszpańscy gwiżdzą tak a nie inaczej to już nie jego wina. I jak można napisać że co przyjęcie to strata? Ty napewno oglądałeś ten mecz? Tyle na ten temat.
Ogólnie bardzo mądrze zagrała Barca i zrobiło to czego wszyscy oczekiwaliśmy czyli 3 pkt ;D Czekamy na Real co pokaże...
0
Kaktus to nie jest fotka żeby 11 dawać :)) heh
0
Anderson... hahahaha :)) no dobry zarcik ;p Wg mnie ... 1.Walcott 2. Aguero 3.Balotelli
Wyzej powinni byc: Bendtner i oczywiscie Mata
VeB
0
Pierwszym strzelcem rzutów wolnych powinnien być Marquez...pozniej Alves albo Xavi... i sluszna racje ma antymadrista1 bo strzelaja w tym turnieju najlepsi gracze na swiecie ( jak juz to bylo wspomniane to R80 nie trafil ani razu na tym turnieju)
VeB
0
zaczyna mnie to wku*wiac... bo Barca strasznie duzo mlodziezy sprzedaje ;/ jak bysmy ich nie sprzedawali to ze spokojem moglibysmy stworzyc druga 11 :D
VeB