O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Według mnie niestety Thiago nie jest gotowy jeszcze na takie mecze... nie widoczny prawie w pierwszej połowie:( Xavi dopiero uspokoił gre. Keita? Nie wiem czy wogóle coś pisać na ten temat, bo defensywnego pomocnika w tym meczu nie było! Abidal widać ewidentnie że jeszcze myślami na wakacjach :) Sanchez to będzie duże wzmocnienie bo kilka razy jak pokręcił Marcelo to poezja. No i najlepszy we wczorajszy spotkaniu Valdes... ta parada po strzale Benzemy to klasa światowa ! :D

Licze ze w środe mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej;]

0

Według mnie niestety Thiago nie jest gotowy jeszcze na takie mecze... nie widoczny prawie w pierwszej połowie:( Xavi dopiero uspokoił gre. Keita? Nie wiem czy wogóle coś pisać na ten temat, bo defensywnego pomocnika w tym meczu nie było! Abidal widać ewidentnie że jeszcze myślami na wakacjach :) Sanchez to będzie duże wzmocnienie bo kilka razy jak pokręcił Marcelo to poezja. No i najlepszy we wczorajszy spotkaniu Valdes... ta parada po strzale Benzemy to klasa światowa ! :D

Licze ze w środe mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej;]

0

Bardzo się ciesze z takiej trójki ;] to pokazuje jak silną i jak mocną mamy drużynę ;D ale obiektywnie patrząc w trójce powinien znaleźć się Sneijder, bo wygrał Lige Mistrzów i grał w finale Mistrzostw Świata ;]

0

Ogółem tylko coś do fronczu2...

Przypomnieć Ci jakie było oburzenie gdy w meczu z Panathinaikosem, Messiemu pokazywali środkowy palec?;p Byś chodził na mecze to byś wiedział że takie zachowanie kibiców nie dziwi;] (ale pedałkowi i tak się należało:D)

0

Basquets jest takim tematem jak niecałe 2 lata temu Valdes ;) niektórzy kibice muszą dorosnąć aby pewne rzeczy zrozumieć ;]

Zobacz wszystkie

0

Young to dobry grajek ale wydaje mi się że nie sprawdziłby się u nas. Ben Arfa świetny zawodnik tylko mogą z nim być problemy jak z Balotelim ;/

0

minimum to 15pkt w grupie

0

zaczyna mnie to wku*wiac... bo Barca strasznie duzo mlodziezy sprzedaje ;/ jak bysmy ich nie sprzedawali to ze spokojem moglibysmy stworzyc druga 11 :D

VeB

0

No dziwne są te powołania... Ale dla mnie gorsze są powołania Maradony. Wydaje mi się że niestety Argentyna zbyt dużo nie ugra na mistrzostwach :( Brak Milito, Zanettiego czy Cambiasso to są jednak znaczące osłabienia patrząc na ich forme ;/ A Dunga mi się wydaje że zagra Maiconem na prawej obronie a Alvesem na prawej pomocy ;D mocna flanka ;p heh

0

Jak można mówić o Ibrze że jest drewniany ? Drewniany to jest Rasiak!

Człowieku to że potrafił przejść obok meczu(niestety za dużo takich meczy było), ale jak odegrał plecami do Messiego to połowa z was się jarała jaki to z niego mega technik !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?