0

oscp

Co ty taki zdenerwowany albo raczej sfrustrowany ??:D

Zarzuć relanium na uspokojenie.

Ostatnie mecze pokazały, że Barca bez Messiego nie daje sobie rady np spotkania z Szachtarem czy Getafe są tego dobitnym przykładem.

0

A tak w ogóle to kim jest ten tajemniczy ,,pan Orłowski" ?:D

0

EndryuVB

Hee, widzę że ciężki z ciebie przypadek ;].

Napisałem, że Messi nie gra tylko na prawej stronie ale także zabiera się za rozgrywanie piłki i napędzanie akcji.

Barca gra systemem 4-3-3 z jednym wysuniętym napastnikiem, w systemie 4-4-2 jest 2 napastników dlatego skrzydłowy często dośrodkowuje na główkę, w Barcelonie jest wielu niskich piłkarzy dlatego grają szybko po ziemii bo granie wysokich piłek byłoby bezsensowne ;]

0

EndryuVB

Szkoda, że nie wiesz jak gra skrzydłowy w systemie 4-4-2 i 4-3-3, Messi obecnie jest już siłą napędową Barcelony, często schodzi do środka a Ronaldo gra raz na lewym skrzydle, raz na prawym i często także na pozycji napastnika

0

gczoo77

Wg mnie Ronaldinho i Rivaldo jak grali w Barcelonie to prezentowali wyższy poziom od Lionela, szczególnie gra Rivaldo czasami była porywająca. Powtarzam jeszcze raz, dopóki Lionel nie poprowadzi Barcelony do jakiegoś triumfu (Puchar Króla się nie liczy ;]), to wtedy bedzie mial duze szanse na ZP.

0

sciah

Sam Messi mówił, że Ronaldo zasługuje na tę nagrodę a Ty tu wspominasz jakiegoś hattricka w GD :D.

Zrozum, że Messi i Ronaldo są różnymi typami piłkarzy i każdy z nich jest mistrzem na swojej pozycji.

Lionel w przyszlości ma szanse dostac ZP, ale musi coś z Barceloną wygrać bo za hattricki i zagrania piętką ZP sie nie dostaje :D

0

Haha, ale jesteście sfrustrowani, nie możecie się pogodzić z tym, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie :D. Myślicie, że jesteście mądrzejsi od 96 dziennikarzy, którzy mają o wiele większe pojęcie o piłce od was????? Wasze argumenty są śmieszne i żałosne.

0

gczoo

Hee, wiem że jesteś sfrustrowany, nie próbuj mnie ośmieszyć bo ci się to nie uda :p

Ja mam odruch wymiotny jak czytam takie bzdury którymi zaśmiecasz te forum :D.

0

nikt ważny, w sezonach 2004/05 i 2005/06 nie był znaczącą postacią w zespole więc te sukcesy to nie jest jego zasługa tylko Ronaldinho, Eto, Deco i reszty. Jak Lionel jest już liderem zespołu od prawie 2 lat to Barca nic nie wygrała, to chyba coś znaczy :p

0

Boj@n

A kto nim jest ? Bojan ?:D, chyba nie powiesz że Messi który jeszcze nic z Barceloną nie osiągnął :p

0

Hee, gdzie są Ci którzy mówili że Ronaldo nie dostanie tej nagrody ??:D

Cris wygrał bezapelacyjnie, bo bezapelacyjnie jest najlepszym piłkarzem na świecie.

0

Mateć. Nie wypisuj takich bzdur, dobrze wiesz, że Ronaldo zgarnie wszystkie trofea i musisz się z tym pogodzić.

0

I właśnie dlatego, że Lionel jest człowiekiem-szklanką nie może być najlepszym piłkarzem na świecie.

0

Widzę, że Messi zna swoje miejsce w szyku :D.

0

Mógłby mieć trochę więcej szacunku dla swojego poprzedniego klubu. Może przez to, że Pique nie znał dobrze angielskiego i nie zrozumiał wytycznych sir Alexa, jadł bez umiaru hamburgery i popijał je piwkiem :D, dlatego MU musiał się go pozbyć :p.

0

maciach

Najpierw spójrz ile żelu na głowie ma Xavi :D. Napisałeś, że rozgrywający Barcy w meczach o najwyższą stawkę błyszczał, hmm przypominam sobie mecze Barcy z MU, czy z Realem i jakoś nie pamiętam żeby Xavi tam błyszczał :D.

Ronaldo był w tamtym sezonie najlepszy i nawet Euro tego nie zmieni, teraz wrócił po kontuzji i znowu strzela bramki więc po prostu musi dostać tę nagrodę.

0

mario9

Mam takie samo prawo jak Ty pisać na tej stronie, mieszkamy w wolnym kraju ;].

Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę się rewanżował za te przezwiska.

PS: Nie wiesz, że na lody chodzi się z dziewczynami ?;]

0

karolle

A czy Ronaldo nie miał powodów aby po uronić łzy po tym jak przegrał w finale EURO z Grecją?? Wielu frajerów to wypomina, pisząc że jest beksą i takie tam.

Zgadzam się, ze piłka nożna to wielkie emocje i piłkarze także popełniają błędy, jednak są jakieś granice, rywala trzeba szanować, splunięcie w jego stronę jest oznaką pogardy i takie zachowanie trzeba karać.

0

misk00

Przypomnij sobie mecz z poprzedniego sezonu Barca-Celtic gdy wielki Messi schodził z boiska ze łzami w oczach i jakoś nikt mu tego nie wypomina. Nie kompromituj się wypisując takie bzdury, Messi może nie opluł Dudy ale miał taki zamiar więc było to zachowanie chamskie i prostackie.

0

sw

Post jest na temat zachowania Messiego, więc nie pisz nic o Cristiano Ronaldo bo piszesz nie na temat.

0

Hee, Leo Messi - ulubieniec wszystkich Cules skompromitował się na oczach wszystkich kibiców. Może teraz zapomnieć o Złotej Piłce ;]

0

fracek

To ty się pogrążasz , nie zniże się do twojego poziomu i nie bede cię obrażać.

Mówisz, że Xavi wiele razy ratował Barcę w zeszłym sezonie? Strzelenie 9 bramek w 54 meczach jest wyczynem dla kogoś kogo uważa się za cracka ??:D. Do dzisiejszego meczu Xavi strzelił dla Barcy w całej karierze tylko 39 goli, a dla przykładu Scholes strzelił dla MU 139 goli ;].

Poza tym pod względem tytułów Paul ma wiecej sukcesów od Xaviego :p.

0

Etoo9

W bezpośrednim pojedynku Scholes pokazał, że jest lepszy od Xaviego ;].

Nie wiem dlaczego sądzisz, że Ja uważam że pomocnik nie może być crackiem ale i tak mało mnie to obchodzi ;].

Crack to piłkarz który potrafi w pojedynkę wygrać mecz, przedrzeć się przez szeregi obronne rywala i strzelić bramkę a nie ten co tylko asystuje i strzela raz na 10 kolejek.

0

Vader

A jak Xavi zagrał przeciwko Realowi czy Villarreal ?

Nie wiem z czego ci się śmiać chce, widze ze nie ogladales ostatniego meczu Manchesteru z WHU w którym Ronaldo strzelił 2 gole.

Pisz co chcesz, dobrze wiesz ze Cris zdobedzie ta nagrodę :D

0

Etoo9

Xavi jest crackiem?? Haha, najpierw zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Crackiem w Barcelonie jest Messi a Xavi to jest taki piłkarz jak w MU Scholes, odwala kawał dobrej roboty ale przez to że ma taką pozycję a nie inną, nigdy nie zostanie uznany za najlepszego piłkarza na świecie. Poza tym, co osiągnął z Barceloną w zeszłym sezonie? 6 dobrych meczów na Euro nie przesłoni jego ostatnich osiągnięć z Barceloną a przecież sukcesy z drużyną to podstawa żeby się ubiegać o Złotą Piłkę.

Tu Cię zaskoczę, oglądałem wiele meczów MU w lidze i wiele z nich Ronaldo wygrał w pojedynkę, strzelił bramkę Liverpoolowi i 2 gole Arsenalowi więc nie strzelał jedynie słabiakom, jakbyś oglądał Premier League to byś to wiedział.

0

misugi

Pele i Maradona nigdy nie dostali Złotej Piłki ponieważ do 1994 była ona przyznawana graczom z obywatelstwem jednego z europejskich państw.

Ronaldo zdobędzie w tym roku wszystkie najlepsze i nagrody i będziecie musieli z tym żyć :D

0

Hee. Ronaldo był najlepszy i zgarnie wszystkie nagrody, czy wam sie to podoba czy nie :D. A to co powiedział w wywiadzie jest całkowitą prawdą, grał regularnie przez cały sezon i nawet mając kontuzje zagrał na Euro.

Glory Glory UNITED

0

Hee, śmieszą mnie wasze prognozy. Kandydatów jest 23 ,ale zdecydowanym faworytem jest Cristiano Ronaldo.

Glory Glory UNITED

0

Możecie gadać wszystko o Ronaldo np że ma dużo żelu na głowie (swoją drogą Xavi też zużywa całą tubkę i nikt mu tego nie wypomina ;]) ale musicie go szanować za to co pokazał w ostatnim sezonie.

Na Euro zagrał słabo ponieważ już wtedy grał z bólem w kostce lecz mimo to chciał przejść operacje dopiero po mistrzostwach. Teraz dopiero wraca do formy i znowu będzie wielki.

0

edge

Wiem, że cie szlag trafia :D, pewnie twoim faworytem był Xavi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?