ManUfan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów Lubelski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oscp
Co ty taki zdenerwowany albo raczej sfrustrowany ??:D
Zarzuć relanium na uspokojenie.
Ostatnie mecze pokazały, że Barca bez Messiego nie daje sobie rady np spotkania z Szachtarem czy Getafe są tego dobitnym przykładem.
0
A tak w ogóle to kim jest ten tajemniczy ,,pan Orłowski" ?:D
0
EndryuVB
Hee, widzę że ciężki z ciebie przypadek ;].
Napisałem, że Messi nie gra tylko na prawej stronie ale także zabiera się za rozgrywanie piłki i napędzanie akcji.
Barca gra systemem 4-3-3 z jednym wysuniętym napastnikiem, w systemie 4-4-2 jest 2 napastników dlatego skrzydłowy często dośrodkowuje na główkę, w Barcelonie jest wielu niskich piłkarzy dlatego grają szybko po ziemii bo granie wysokich piłek byłoby bezsensowne ;]
0
EndryuVB
Szkoda, że nie wiesz jak gra skrzydłowy w systemie 4-4-2 i 4-3-3, Messi obecnie jest już siłą napędową Barcelony, często schodzi do środka a Ronaldo gra raz na lewym skrzydle, raz na prawym i często także na pozycji napastnika
0
gczoo77
Wg mnie Ronaldinho i Rivaldo jak grali w Barcelonie to prezentowali wyższy poziom od Lionela, szczególnie gra Rivaldo czasami była porywająca. Powtarzam jeszcze raz, dopóki Lionel nie poprowadzi Barcelony do jakiegoś triumfu (Puchar Króla się nie liczy ;]), to wtedy bedzie mial duze szanse na ZP.
0
sciah
Sam Messi mówił, że Ronaldo zasługuje na tę nagrodę a Ty tu wspominasz jakiegoś hattricka w GD :D.
Zrozum, że Messi i Ronaldo są różnymi typami piłkarzy i każdy z nich jest mistrzem na swojej pozycji.
Lionel w przyszlości ma szanse dostac ZP, ale musi coś z Barceloną wygrać bo za hattricki i zagrania piętką ZP sie nie dostaje :D
0
Haha, ale jesteście sfrustrowani, nie możecie się pogodzić z tym, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie :D. Myślicie, że jesteście mądrzejsi od 96 dziennikarzy, którzy mają o wiele większe pojęcie o piłce od was????? Wasze argumenty są śmieszne i żałosne.
0
gczoo
Hee, wiem że jesteś sfrustrowany, nie próbuj mnie ośmieszyć bo ci się to nie uda :p
Ja mam odruch wymiotny jak czytam takie bzdury którymi zaśmiecasz te forum :D.
0
nikt ważny, w sezonach 2004/05 i 2005/06 nie był znaczącą postacią w zespole więc te sukcesy to nie jest jego zasługa tylko Ronaldinho, Eto, Deco i reszty. Jak Lionel jest już liderem zespołu od prawie 2 lat to Barca nic nie wygrała, to chyba coś znaczy :p
0
Boj@n
A kto nim jest ? Bojan ?:D, chyba nie powiesz że Messi który jeszcze nic z Barceloną nie osiągnął :p
0
Hee, gdzie są Ci którzy mówili że Ronaldo nie dostanie tej nagrody ??:D
Cris wygrał bezapelacyjnie, bo bezapelacyjnie jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Mateć. Nie wypisuj takich bzdur, dobrze wiesz, że Ronaldo zgarnie wszystkie trofea i musisz się z tym pogodzić.
0
I właśnie dlatego, że Lionel jest człowiekiem-szklanką nie może być najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Widzę, że Messi zna swoje miejsce w szyku :D.
0
Mógłby mieć trochę więcej szacunku dla swojego poprzedniego klubu. Może przez to, że Pique nie znał dobrze angielskiego i nie zrozumiał wytycznych sir Alexa, jadł bez umiaru hamburgery i popijał je piwkiem :D, dlatego MU musiał się go pozbyć :p.
0
maciach
Najpierw spójrz ile żelu na głowie ma Xavi :D. Napisałeś, że rozgrywający Barcy w meczach o najwyższą stawkę błyszczał, hmm przypominam sobie mecze Barcy z MU, czy z Realem i jakoś nie pamiętam żeby Xavi tam błyszczał :D.
Ronaldo był w tamtym sezonie najlepszy i nawet Euro tego nie zmieni, teraz wrócił po kontuzji i znowu strzela bramki więc po prostu musi dostać tę nagrodę.
0
mario9
Mam takie samo prawo jak Ty pisać na tej stronie, mieszkamy w wolnym kraju ;].
Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę się rewanżował za te przezwiska.
PS: Nie wiesz, że na lody chodzi się z dziewczynami ?;]
0
karolle
A czy Ronaldo nie miał powodów aby po uronić łzy po tym jak przegrał w finale EURO z Grecją?? Wielu frajerów to wypomina, pisząc że jest beksą i takie tam.
Zgadzam się, ze piłka nożna to wielkie emocje i piłkarze także popełniają błędy, jednak są jakieś granice, rywala trzeba szanować, splunięcie w jego stronę jest oznaką pogardy i takie zachowanie trzeba karać.
0
misk00
Przypomnij sobie mecz z poprzedniego sezonu Barca-Celtic gdy wielki Messi schodził z boiska ze łzami w oczach i jakoś nikt mu tego nie wypomina. Nie kompromituj się wypisując takie bzdury, Messi może nie opluł Dudy ale miał taki zamiar więc było to zachowanie chamskie i prostackie.
0
sw
Post jest na temat zachowania Messiego, więc nie pisz nic o Cristiano Ronaldo bo piszesz nie na temat.
0
Hee, Leo Messi - ulubieniec wszystkich Cules skompromitował się na oczach wszystkich kibiców. Może teraz zapomnieć o Złotej Piłce ;]
0
fracek
To ty się pogrążasz , nie zniże się do twojego poziomu i nie bede cię obrażać.
Mówisz, że Xavi wiele razy ratował Barcę w zeszłym sezonie? Strzelenie 9 bramek w 54 meczach jest wyczynem dla kogoś kogo uważa się za cracka ??:D. Do dzisiejszego meczu Xavi strzelił dla Barcy w całej karierze tylko 39 goli, a dla przykładu Scholes strzelił dla MU 139 goli ;].
Poza tym pod względem tytułów Paul ma wiecej sukcesów od Xaviego :p.
0
Etoo9
W bezpośrednim pojedynku Scholes pokazał, że jest lepszy od Xaviego ;].
Nie wiem dlaczego sądzisz, że Ja uważam że pomocnik nie może być crackiem ale i tak mało mnie to obchodzi ;].
Crack to piłkarz który potrafi w pojedynkę wygrać mecz, przedrzeć się przez szeregi obronne rywala i strzelić bramkę a nie ten co tylko asystuje i strzela raz na 10 kolejek.
0
Vader
A jak Xavi zagrał przeciwko Realowi czy Villarreal ?
Nie wiem z czego ci się śmiać chce, widze ze nie ogladales ostatniego meczu Manchesteru z WHU w którym Ronaldo strzelił 2 gole.
Pisz co chcesz, dobrze wiesz ze Cris zdobedzie ta nagrodę :D
0
Etoo9
Xavi jest crackiem?? Haha, najpierw zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Crackiem w Barcelonie jest Messi a Xavi to jest taki piłkarz jak w MU Scholes, odwala kawał dobrej roboty ale przez to że ma taką pozycję a nie inną, nigdy nie zostanie uznany za najlepszego piłkarza na świecie. Poza tym, co osiągnął z Barceloną w zeszłym sezonie? 6 dobrych meczów na Euro nie przesłoni jego ostatnich osiągnięć z Barceloną a przecież sukcesy z drużyną to podstawa żeby się ubiegać o Złotą Piłkę.
Tu Cię zaskoczę, oglądałem wiele meczów MU w lidze i wiele z nich Ronaldo wygrał w pojedynkę, strzelił bramkę Liverpoolowi i 2 gole Arsenalowi więc nie strzelał jedynie słabiakom, jakbyś oglądał Premier League to byś to wiedział.
0
misugi
Pele i Maradona nigdy nie dostali Złotej Piłki ponieważ do 1994 była ona przyznawana graczom z obywatelstwem jednego z europejskich państw.
Ronaldo zdobędzie w tym roku wszystkie najlepsze i nagrody i będziecie musieli z tym żyć :D
0
Hee. Ronaldo był najlepszy i zgarnie wszystkie nagrody, czy wam sie to podoba czy nie :D. A to co powiedział w wywiadzie jest całkowitą prawdą, grał regularnie przez cały sezon i nawet mając kontuzje zagrał na Euro.
Glory Glory UNITED
0
Hee, śmieszą mnie wasze prognozy. Kandydatów jest 23 ,ale zdecydowanym faworytem jest Cristiano Ronaldo.
Glory Glory UNITED
0
Możecie gadać wszystko o Ronaldo np że ma dużo żelu na głowie (swoją drogą Xavi też zużywa całą tubkę i nikt mu tego nie wypomina ;]) ale musicie go szanować za to co pokazał w ostatnim sezonie.
Na Euro zagrał słabo ponieważ już wtedy grał z bólem w kostce lecz mimo to chciał przejść operacje dopiero po mistrzostwach. Teraz dopiero wraca do formy i znowu będzie wielki.
0
edge
Wiem, że cie szlag trafia :D, pewnie twoim faworytem był Xavi :D