Maradona był wielkim piłkarzem, ale wg mnie Messi osiągnie więcej od niego. Jeśli popatrzeć na dorobek Maradony w klubach, to nie powala on na kolana.
Jeśli chodzi o drybling to Lionel nie jest jakimś geniuszem, jest szybki (choć Ronaldo szybszy ;]) i przez to że ma 1metr50cm w kapeluszu jest ciężki do zatrzymania (choć w meczach z MU został całkowicie zneutralizowany ;]).
Mi osobiście podobała się gra Djalminhi, to był prawdziwy wirtuoz.
Riposta będzie krótka i celna :D.Wg ciebie Sławomir Wojciechowski wygrał Lige Mistrzów z Bayernem ?:D jak nawet nie wystąpił w żadnym meczu ;].
Ja dobrze pamiętam ten mecz na Stamford Bridge, w którym Messi za bardzo chciał ośmieszać obrońców i skończyło się to dla niego tragicznie.
No i jeśli chodzi o te trofea. Ja uważam, że Messi przyczynił się jedynie w jakimś tam stopniu do wygrania LaLiga 2005/06, teraz gdy jest liderem Barcelony nie wygrał jeszcze nic więc na razie nie może równać się z Ronaldo pod względem ilości trofeów.
Jaki był udział Messiego w wywalczeniu mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów ?? Jeszcze mu wtedy mleko pod nosem nie wyschło jak Ronaldinho,Deco,Eto,Xavi zwyciężali w CL.
Napisałeś, że Lionel zdobył 2 superpuchary Hiszpanii, a nie bierzesz na serio zwycięstw MU w meczach o Tarczę Wspólnoty (jest to odpowiednik hiszpańskiego superpucharu).
To nie koniec. Napisałeś, że Mess zdobył niemalże tyle samo tytułów. Bzdura. Ronaldo zdobył 2 mistrzostwa Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi, Puchar Europy, Klubowe MŚ, Tarcze Wspólnoty a także został królem strzeców CL, Premiership i zdobył Złotego Buta.
Widzę, że ciągle wypominasz nieudane dla Cristiano mistrzostwa Europy, no cóż, napisałem ci co pośrednio było tego przyczyną i nie będę się powtarzać. Ja pamiętam kilka słabych występów Messiego np. Real-Barcelona 4-1, Atletico - Barcelona 4-2.
Czas na podsumowanie. Śmieszą mnie te zarzuty, że Ronaldo błyszczy w meczach ze słabymi przeciwnikami. Messi przecież też ostatnio strzela w większości gole słabym rywalom, np z Szachtarem, Basel, czy Osasuną, meczu z Atletico nie biorę pod uwagę bo w Madrycie to nawet Bilbao potrafiło wygrać ;].
Miej trochę więcej pokory, bo racja jest po mojej stronie :d
Haha, ale jesteście sfrustrowani, nie możecie się pogodzić z tym, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie :D. Myślicie, że jesteście mądrzejsi od 96 dziennikarzy, którzy mają o wiele większe pojęcie o piłce od was????? Wasze argumenty są śmieszne i żałosne.
Hee, to właśnie Tamudo strzelił bramkę w meczu Barcelona - Espanyol w sezonie 2006/07. Był to gol na 2-2 który praktycznie odebrał Barcelonie mistrzostwo. Wyobrażam sobie jak Tamudo się wtedy czuł :D.
Coś ci się pomyliło, Ronaldinho nigdy nie przekroczył bariery 30 goli w sezonie więc o strzeleniu 42 bramek mógł jedynie pomarzyć ;].
Nagroda FIFA jest właśnie dla piłkarza który potrafił zagrać jeden sezon na poziomie nieosiągalnym dla wielu innych zawodników. Tej nagrody nie przyznaję się za całokształt, to nie Oscary :D
Komentarze
0
Hee, w końcu jakiś dobry mecz Barcelony obejrzałem ;]
0
Ronaldo najlepszym piłkarzem ostatnich lat, pewnie chodzi o wam tego genialnego Portugalczyka z Manchesteru United :D
0
Hee, ale macie problem chłopaki :p
Maradona był wielkim piłkarzem, ale wg mnie Messi osiągnie więcej od niego. Jeśli popatrzeć na dorobek Maradony w klubach, to nie powala on na kolana.
Jeśli chodzi o drybling to Lionel nie jest jakimś geniuszem, jest szybki (choć Ronaldo szybszy ;]) i przez to że ma 1metr50cm w kapeluszu jest ciężki do zatrzymania (choć w meczach z MU został całkowicie zneutralizowany ;]).
Mi osobiście podobała się gra Djalminhi, to był prawdziwy wirtuoz.
0
sciah
Riposta będzie krótka i celna :D.Wg ciebie Sławomir Wojciechowski wygrał Lige Mistrzów z Bayernem ?:D jak nawet nie wystąpił w żadnym meczu ;].
Ja dobrze pamiętam ten mecz na Stamford Bridge, w którym Messi za bardzo chciał ośmieszać obrońców i skończyło się to dla niego tragicznie.
No i jeśli chodzi o te trofea. Ja uważam, że Messi przyczynił się jedynie w jakimś tam stopniu do wygrania LaLiga 2005/06, teraz gdy jest liderem Barcelony nie wygrał jeszcze nic więc na razie nie może równać się z Ronaldo pod względem ilości trofeów.
0
sciah
Jaki był udział Messiego w wywalczeniu mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów ?? Jeszcze mu wtedy mleko pod nosem nie wyschło jak Ronaldinho,Deco,Eto,Xavi zwyciężali w CL.
Napisałeś, że Lionel zdobył 2 superpuchary Hiszpanii, a nie bierzesz na serio zwycięstw MU w meczach o Tarczę Wspólnoty (jest to odpowiednik hiszpańskiego superpucharu).
To nie koniec. Napisałeś, że Mess zdobył niemalże tyle samo tytułów. Bzdura. Ronaldo zdobył 2 mistrzostwa Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi, Puchar Europy, Klubowe MŚ, Tarcze Wspólnoty a także został królem strzeców CL, Premiership i zdobył Złotego Buta.
Widzę, że ciągle wypominasz nieudane dla Cristiano mistrzostwa Europy, no cóż, napisałem ci co pośrednio było tego przyczyną i nie będę się powtarzać. Ja pamiętam kilka słabych występów Messiego np. Real-Barcelona 4-1, Atletico - Barcelona 4-2.
Czas na podsumowanie. Śmieszą mnie te zarzuty, że Ronaldo błyszczy w meczach ze słabymi przeciwnikami. Messi przecież też ostatnio strzela w większości gole słabym rywalom, np z Szachtarem, Basel, czy Osasuną, meczu z Atletico nie biorę pod uwagę bo w Madrycie to nawet Bilbao potrafiło wygrać ;].
Miej trochę więcej pokory, bo racja jest po mojej stronie :d
0
Haha, ale jesteście sfrustrowani, nie możecie się pogodzić z tym, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie :D. Myślicie, że jesteście mądrzejsi od 96 dziennikarzy, którzy mają o wiele większe pojęcie o piłce od was????? Wasze argumenty są śmieszne i żałosne.
0
Hee, to właśnie Tamudo strzelił bramkę w meczu Barcelona - Espanyol w sezonie 2006/07. Był to gol na 2-2 który praktycznie odebrał Barcelonie mistrzostwo. Wyobrażam sobie jak Tamudo się wtedy czuł :D.
0
xavi1991
Ronaldo nie umie strzelić wewnętrzną częścią stopy ??:D Nie kompromituj się.
Przemawia przez ciebie frustracja, jutro na trzeźwo ocenisz sytuację to co innego będziesz sądzić :D.
0
sciah
Sam Messi mówił, że Ronaldo zasługuje na tę nagrodę a Ty tu wspominasz jakiegoś hattricka w GD :D.
Zrozum, że Messi i Ronaldo są różnymi typami piłkarzy i każdy z nich jest mistrzem na swojej pozycji.
Lionel w przyszlości ma szanse dostac ZP, ale musi coś z Barceloną wygrać bo za hattricki i zagrania piętką ZP sie nie dostaje :D
0
sciah
Coś ci się pomyliło, Ronaldinho nigdy nie przekroczył bariery 30 goli w sezonie więc o strzeleniu 42 bramek mógł jedynie pomarzyć ;].
Nagroda FIFA jest właśnie dla piłkarza który potrafił zagrać jeden sezon na poziomie nieosiągalnym dla wielu innych zawodników. Tej nagrody nie przyznaję się za całokształt, to nie Oscary :D