0

Bóg zapłać HeniO :D

0

Dzięki Xavi za te piękne podania ;D

0

HAHAHAHAHA !!!!!

0

no i 2:3 ;/

Ale dziękujemy panie sędzio ... ;{

0

Pozdro dla Kotwicy z Kartuz od Cartusii

3majcie sie

VAMOS!

0

Koniec :D

Nie mogę się doczekać półfinału...

Idę spać ;]

0

W Londynie 4:4 :D

Niesamowity mecz, choć nie ukrywa, że wolałbym półfinał Barca-Liverpool :]

0

Foster daruj sobie takie komentarze...

co do tematu to zgadzam się z panem Millą ponieważ zawodnikom liverpool`u po ostatnich dwóch meczach mocno wzniosło morale, zwłaszcza pokonać MU na ich stadionie 4:1 to nie lada wyczyn

0

72926 SOPCAST : dobra jakość i nie przycina

0

gdyby teraz roberto carlos gral i by byl w swojej szczytowej formie to z alvesem tworzyli by najlepszą i najbardziej ofensywną piłke bocznych obrońców

0

"cudowna atmosfera !!! brawo...szkoda że nie ma Polskiego takiego fan clubu tyle że Realu hehhe....o ja jak bym szalał na santiago Bernabeu :] Hala Madrid ale wielki szacun dla FCBP !" - To komentarz pewnego fana Realu. Należy mu pogratulować takiej postawy. Real nie ma zbyt wielu takich kibiców...

0

4 h ....

0

Zostało 6 godzin, a ja sie czuje jak by zostało 5 min do rozpoczęcia i siedzę na głównej trybunie CN...

VamoS

0

Realistyk znajdz ciekawsze argumenty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?