11 kwietnia 2010, 00:24
0
Wysyłam specjalne pozdrowienia do Pereza ; )) BLAUGRANA !!!
27 lutego 2010, 23:09
Nie narzekajcie już... ledwo drużyno przechodzi słabszy okres od razu tylko pretensje. Ukochaną drużynę się wspiera również w trudnych momentach. Tot el camp... es un clam !!!
9 grudnia 2009, 22:35
No to jak mówimy o początkach z kibicowaniem to ja powiem ;D w 2005 jak Barca grała 1/8 LM z Chelsea, bardzo ładnie grali i niesłusznie odpadli to zacząłem się interesować ;] A wcześniej jeszcze przez 1,5 roku śledziłem na okrągło poczynania R10, a to że grał w barwach Blaugrany to zostałem kibicem ;D
5 października 2009, 15:15
Do adminów: Kiedy będzie podsumowanie miesiąca ? :>
3 września 2009, 15:24
i wszyscy co strzelali w debiucie stanowią historie klubu ;D
14 kwietnia 2009, 22:31
W Londynie 4:4 :D Niesamowity mecz, choć nie ukrywa, że wolałbym półfinał Barca-Liverpool :]
14 kwietnia 2009, 22:34
Koniec :D Nie mogę się doczekać półfinału... Idę spać ;]
29 sierpnia 2009, 09:01
podanie messiego.... cudo
6 maja 2009, 22:43
VIVA CAMPEONE!!! Ale bądźmy szczerzy nie zasłużylismy... Za to na CN zasłużyliśmy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wysyłam specjalne pozdrowienia do Pereza ; ))
BLAUGRANA !!!
0
Nie narzekajcie już... ledwo drużyno przechodzi słabszy okres od razu tylko pretensje. Ukochaną drużynę się wspiera również w trudnych momentach.
Tot el camp... es un clam !!!
0
No to jak mówimy o początkach z kibicowaniem to ja powiem ;D
w 2005 jak Barca grała 1/8 LM z Chelsea, bardzo ładnie grali i niesłusznie odpadli to zacząłem się interesować ;]
A wcześniej jeszcze przez 1,5 roku śledziłem na okrągło poczynania R10, a to że grał w barwach Blaugrany to zostałem kibicem ;D
0
Do adminów: Kiedy będzie podsumowanie miesiąca ? :>
0
i wszyscy co strzelali w debiucie stanowią historie klubu ;D
0
W Londynie 4:4 :D
Niesamowity mecz, choć nie ukrywa, że wolałbym półfinał Barca-Liverpool :]
0
Wysyłam specjalne pozdrowienia do Pereza ; ))
BLAUGRANA !!!
0
Koniec :D
Nie mogę się doczekać półfinału...
Idę spać ;]
0
podanie messiego.... cudo
0
VIVA CAMPEONE!!!
Ale bądźmy szczerzy nie zasłużylismy...
Za to na CN zasłużyliśmy