Malinaa10
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emocje sięgają zenitu...
0
Moim zdaniem ta bramka to dobre zwieńczenie Jego dzisiejszego meczu, pokazał klasę. Razem z Bravo moi faworyci w dzisiejszym meczu, naprawdę.
1
Bramka Iniesty? Dosłownie majstersztyk! 52' - dziś moja ulubiona minuta meczu, jestem zachwycona.
0
Dziś Claudio Bravo odkupił się trochę z tymi golami. W kilku sytuacjach przeszedł samego siebie!
0
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:D
0
Bardzo mi się podoba nowa odsłona strony. Przejrzysta, schludna i przyjemnie się ją przegląda! Jestem jak najbardziej na TAK! :)
0
No cóż, historia czasem lubi się powtarzać. :))
0
Chyba wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale po co się aż tak tutaj wyżywać? Walczymy do końca, pomimo tego co się aktualnie dzieje. VeB!
0
Valdés brawo!
0
No i teraz zostaje nic innego, jak tylko życzyć mu tam wiele sukcesów.
0
polska890
Panowie i Panie oczywiście. ;-)
0
No i bardzo ładnie, oby tak dalej. A nie mówiłam? Nie wszystko jeszcze stracone. Miłego oglądania drugiej połowy meczu.
0
Kochani! Nie traćmy nadziei, przecież mamy jeszcze drugą połowę. Wierzmy do końca, a być może będzie o wiele lepiej, oby!
0
No cóż. Mecz meczem, ale Szpakowski mnie po prostu rozbraja...
0
No to ładnie, czekamy na więcej goli ze strony Barcelony! ;-)
0
Spełnienia wszystkich marzeń oczywiście i dobrej gry! Sto lat, a nawet i więcej!
0
Książka świetna! Wywiad równie interesujący. Teraz tylko z niecierpliwością czekać na drugą część.
0
Wielkie brawa się zasługują, gratulacje!
0
Jestem bardzo rozczarowana meczem polskiej reprezentacji, ale najwidoczniej tak musiało być i musimy się z tym pogodzić. Być może kiedyś się jeszcze uda, miejmy nadzieję. :)
0
W takim razie wielkie gratulacje dla przyszłego tatusia! :)
0
Xavi - Mistrz. ;P
0
Najlepszego kapitanie!
0
Bardzo jestem zadowolona z tego, że Tello zagra dziś od pierwszych minut. Visca el Barca, po zwycięstwo. :)
0
Leo... On jest po prostu fenomenalny.
0
Wspaniały z niego człowiek. Podziwiam go i darzę ogromnym szacunkiem.
0
@prokofiew
Nie chwali się dnia przed zachodem słońca. :P
0
Zrobi to, co uzna za stosowne. Chociaż tak samo jak pewnie większość byłabym za tym, aby jednak pozostał.
0
Ła, świetne są! ^^
0
Właśnie sami widzicie jak jest, ale oczywiście kibice Realu i tak będą mówić, że nam sędziowie pomagają... Tylko właśnie np. te sytuacje pokazują, że tak nie jest.
0
Szczerze powiedziawszy mnie też się nie podobają, ale pewnie się przyzwyczaimy. ;)