8 marca 2017, 21:50
0
Emocje sięgają zenitu...
21 listopada 2015, 20:31
Moim zdaniem ta bramka to dobre zwieńczenie Jego dzisiejszego meczu, pokazał klasę. Razem z Bravo moi faworyci w dzisiejszym meczu, naprawdę.
21 listopada 2015, 20:27
1
Bramka Iniesty? Dosłownie majstersztyk! 52' - dziś moja ulubiona minuta meczu, jestem zachwycona.
21 listopada 2015, 20:07
Dziś Claudio Bravo odkupił się trochę z tymi golami. W kilku sytuacjach przeszedł samego siebie!
8 stycznia 2015, 22:52
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:D
16 czerwca 2012, 22:50
Jestem bardzo rozczarowana meczem polskiej reprezentacji, ale najwidoczniej tak musiało być i musimy się z tym pogodzić. Być może kiedyś się jeszcze uda, miejmy nadzieję. :)
11 marca 2012, 18:34
@prokofiew Nie chwali się dnia przed zachodem słońca. :P
10 marca 2012, 17:30
Ła, świetne są! ^^
1 maja 2013, 22:08
Chyba wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale po co się aż tak tutaj wyżywać? Walczymy do końca, pomimo tego co się aktualnie dzieje. VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Emocje sięgają zenitu...
0
Moim zdaniem ta bramka to dobre zwieńczenie Jego dzisiejszego meczu, pokazał klasę. Razem z Bravo moi faworyci w dzisiejszym meczu, naprawdę.
1
Bramka Iniesty? Dosłownie majstersztyk! 52' - dziś moja ulubiona minuta meczu, jestem zachwycona.
0
Dziś Claudio Bravo odkupił się trochę z tymi golami. W kilku sytuacjach przeszedł samego siebie!
0
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:D
1
Bramka Iniesty? Dosłownie majstersztyk! 52' - dziś moja ulubiona minuta meczu, jestem zachwycona.
0
Jestem bardzo rozczarowana meczem polskiej reprezentacji, ale najwidoczniej tak musiało być i musimy się z tym pogodzić. Być może kiedyś się jeszcze uda, miejmy nadzieję. :)
0
@prokofiew
Nie chwali się dnia przed zachodem słońca. :P
0
Ła, świetne są! ^^
0
Chyba wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale po co się aż tak tutaj wyżywać? Walczymy do końca, pomimo tego co się aktualnie dzieje. VeB!