O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

boskii, 40 + 18% * 40 mln to jest 47,2 mln Euro, nie "grubo ponad 50 mln".

0

przeminho, to, że real dał 65 mln, to nie znaczy, że taka była jego rynkowa wartość. Chociaż wtedy Kaka jeszcze miał jeszcze część tej chwały, jaką zdobywał w 2007 r. Nie wiadomo, za ile Barca sprzedałaby Iniestę, jaka kwota by ją zadowoliła. Teraz Kakę wyceniają na 15 mln mniej, a ta kwota pewnie będzie tylko maleć, jeśli Kaka będzie nadal tak bezproduktywnym zawodnikiem, który albo gra przeciętnie, albo jest na liście kontuzjowanych. Iniesta też miał (odpukać) problemy zdrowotne w zeszłym sezonie na przykład, ale kiedy on grał, to było wiadać, że Iniesta gra, a nie siedzi na trybunach. O Kace jakoś tego powiedzieć się nie da.

0

przeminho, to, że real dał 65 mln, to nie znaczy, że taka była jego rynkowa wartość. Chociaż wtedy Kaka jeszcze miał jeszcze część tej chwały, jaką zdobywał w 2007 r. Nie wiadomo, za ile Barca sprzedałaby Iniestę, jaka kwota by ją zadowoliła. Teraz Kakę wyceniają na 15 mln mniej, a ta kwota pewnie będzie tylko maleć, jeśli Kaka będzie nadal tak bezproduktywnym zawodnikiem, który albo gra przeciętnie, albo jest na liście kontuzjowanych. Iniesta też miał (odpukać) problemy zdrowotne w zeszłym sezonie na przykład, ale kiedy on grał, to było wiadać, że Iniesta gra, a nie siedzi na trybunach. O Kace jakoś tego powiedzieć się nie da.

0

hahaha, po pierwsze, żydzi nie wieżą w nic podobnego, przeczytaj stary testament (pięcioksiąg), dodaj talmud, w którym o dziewicach nie ma nic ponad to, co jest w pięcioksięgu i masz wiarę żydowską. Jest tam oczywiście cała masa śmiesznych rzeczy, podobnie jak w islamie i chrześcijaństwie, żadna z tych, czy innych wiar nie jest mniej śmieszna :D w jednej jest zapis o dziewicach, a drugiej o wskrzeszaniu zmarłych, czy zamianie wody w wino, czy w ogóle o takim czy innym życiu pozagrobowym. Niby dlaczego wierząc w życie pozagrobowe, ktoś od razu zakłada, że panować będą tam podobne obyczaje społeczne, jak "na ziemi"?:D Zawsze mnie bawi, kiedy ludzie zarzucają się argumentami, która wiara jest śmieszniejsza i "niedorzeczna", podczas gdy wyznawana przez nich wiara jest w pełni racjonalna i właściwie to prawdziwa, tak jest i koniec. :D Miliard idiotów wierzy w te bzdury, a drugi miliard z kawałkiem w inne, a wszystko to dlatego, że ktoś kiedyś napisał bestseller (pięcioksiąg mojżeszowy), potem ktoś napisał kolejną (apostolski nowy testament), a kiedy okazało się, że w pewnym regionie świata jest jeszcze zapotrzebowanie na religie objawione, ktoś skrobnął następną (proroctwa Mahometa), a ponad milenium później, Joseph Smith także miał objawienia, dajmy na to, że odpowiednia bielizna potrafi chronić ludzi przed ciemnymi mocami...A ludzie wciąż utożsamiają wiarę, brak wątpliwości, brak racjonalności, z czymś pozytywnym...Żydzi mają hasydów, muzułmanie wahhabitów, a chrześcijanom się trochę zapał wypalił i pozostały moherowe berety, ale wszędzie są fanatycy. :)

0

hahaha, po pierwsze, żydzi nie wieżą w nic podobnego, przeczytaj stary testament (pięcioksiąg), dodaj talmud, w którym o dziewicach nie ma nic ponad to, co jest w pięcioksięgu i masz wiarę żydowską. Jest tam oczywiście cała masa śmiesznych rzeczy, podobnie jak w islamie i chrześcijaństwie, żadna z tych, czy innych wiar nie jest mniej śmieszna :D w jednej jest zapis o dziewicach, a drugiej o wskrzeszaniu zmarłych, czy zamianie wody w wino, czy w ogóle o takim czy innym życiu pozagrobowym. Niby dlaczego wierząc w życie pozagrobowe, ktoś od razu zakłada, że panować będą tam podobne obyczaje społeczne, jak "na ziemi"?:D Zawsze mnie bawi, kiedy ludzie zarzucają się argumentami, która wiara jest śmieszniejsza i "niedorzeczna", podczas gdy wyznawana przez nich wiara jest w pełni racjonalna i właściwie to prawdziwa, tak jest i koniec. :D Miliard idiotów wierzy w te bzdury, a drugi miliard z kawałkiem w inne, a wszystko to dlatego, że ktoś kiedyś napisał bestseller (pięcioksiąg mojżeszowy), potem ktoś napisał kolejną (apostolski nowy testament), a kiedy okazało się, że w pewnym regionie świata jest jeszcze zapotrzebowanie na religie objawione, ktoś skrobnął następną (proroctwa Mahometa), a ponad milenium później, Joseph Smith także miał objawienia, dajmy na to, że odpowiednia bielizna potrafi chronić ludzi przed ciemnymi mocami...A ludzie wciąż utożsamiają wiarę, brak wątpliwości, brak racjonalności, z czymś pozytywnym...Żydzi mają hasydów, muzułmanie wahhabitów, a chrześcijanom się trochę zapał wypalił i pozostały moherowe berety, ale wszędzie są fanatycy. :)

Zobacz wszystkie

0

Jest to piękny dzień, ale jeszcze piękniejszy przed nami 27 maja w Rzymie. :)

0

Hm wydawało mi się, że mourinho potrafi być bardziej subtelny i jego przytyki potrafią być dużo celniejsze, jednocześnie będąc lepiej ukryte między wierszami w ten sposób, że mourinho nie byłoby sensu nawet pytać, co tak naprawdę miał na myśli, bo zawinąłby wypowiedź jeszcze bardziej, a wszyscy i tak wiedzieliby, że werbalnie atakuje tego, kogo chce zasłaniając się niedomówieniami i przenośniami, które mogą mieć kilka znaczeń.

Tymczasem tutaj wszystko jest jasne i Guardioli takim pierdzeniem on z równowagi nie wyprowadzi, tym bardziej, że jego zespół trafił na największe ligowe wyzwanie w karierze. Kiedy tylko Man U z Krystyną zaczęło grać lepiej w Anglii, on już nie znalazł na nich recepty, we Włoszech mógł dominować, bo tam nikt nie miał i do dzisiaj nie ma zasobów, jakimi dysponuje Inter.

A tutaj trafił na sytuację, w której co prawda jest trenerem najbogatszego chyba klubu świata (przynajmniej najwięcej wydającego na transfery i kontrakty), ale ekipa z Madrytu jest w rozwoju drużyny w martwym punkcie. Miliony rzucane na zawodników pozwolą spokojnie zająć drugie miejsce, nawet przez chwilę nie będzie wątpliwości, że Madryt zakończy rozgrywki przynajmniej na drugim miejscu, ale mistrzostwa jednocześnie też nie powącha, jeśli drużyna nie zostanie zgrana tak, jak ta katalońska, w której jest nawet więcej gwiazd światowego futbolu, po prostu Barcelona ich nie kupiła. Piłkarze ci kosztowali tylko tyle, ile ich wyszkolenie, czyli koszt całego programu, który wątpię, że przez ostatnie kilka lat kosztował więcej, jak jeden transfer krystyny, a Barca zarabia od czasu do czasu także na sprzedaży tych zawodników, którzy nie nadają się do gry na poziomie blaugrana, ale mogą grać w mniejszych klubach. Do tego są ekipą scalaną od lat, trzon niezmieniony jest od kilku sezonów, a zawodnicy z zewnątrz dobierani są z najwyższą starannością, aby tylko pasowali do koncepcji i filozofii futbolu FC Barcelony. Ile lat zajmie Madrytowi wypracowanie czegoś podobnego, nawet z dostępnymi milionami...chyba nieskończoność lat, bo tam nikt nie ma cierpliwości do czekania na wyniki. Wszyscy chcą ich od razu, na już. Już chcą pokonać Barcelonę. A tymczasem będą musieli liczyć na to, że złote pokolenie La Masia wymrze (pokończy kariery) bez następców. A przy tej polityce jaką prowadzi klub...ciężko jakoś w to uwierzyć.

0

haha, już widzę jak benzyna odrabia ramadan po zakończeniu kariery. Prędzej zapłaci jakimś bezdomnym, żeby zrobili to za niego, skoro to też jest możliwe :D (albo członkom rodziny, jeśli takie "odrabianie" jest możliwe tylko w gronie krewnych czy powinowatych) Ten leń z pewnością nie odrobi kilkunastu kilkunastu potencjalnych dodatkowych miesięcy (przecież ramadany będą się powtarzały nawet po zakończeniu kariery, czyli jego suma będzie stale wzrastać, nawet kiedy zacznie już odrabiać) ramadanu:D

0

A w tle koniecznie...Kapitan Tsubasa Ozora. :D:D:D

Gdyby ktoś nie wiedział, zawodnik FC Barcelony w anime. :D

0

boskii, 40 + 18% * 40 mln to jest 47,2 mln Euro, nie "grubo ponad 50 mln".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?