0

Komentarz usunięty

0

0

Czy wszyscy kibice Barcy muszą ciągle gadać o CR7? Zajmij się zawodnikami ze swojej drużyny, chyba że Ronaldo jest twoim idolem.

0

Hejtujesz kogoś, kogo najbardziej przypominasz :)

0

Mówiąc każdy, chciałeś powiedzieć "kibic barcy".

0

a ty Jamesowi :V

0

To samo mówili kibice barcy rok temu;)

1

Fajnie że są dodane tylko statystyki w których Messi jest lepszy od Ronaldo..

0

Sędziowie są za Realem, nie? ;P

0

On przynajmniej strzelił bramkę:) nie to co Messi

0

A co, nie wolno mi? Mam takie same prawe tu przebywać jak ty.

0

Komentarz usunięty

0

I już płacz że wszyscy sa przeciwko barcelonce...

1

I bardzo dobrze. Może ogarnie się wkoncu i przestanie gwiazdorzyć

0

Czemu wszystko usunięte??

0

@up
Czyżby to był syn Macierewicza??

0

0

a może poprostu barcelona to klub oszustów i kanciarzy? :)

0

kibice Hiszpanii to nie tylko kibice Realu, równie dobrze mogli to być kibice innego klubu :)

0

Komentarz usunięty

0

Mieli powód po tym co powiedział ;)

0

Z planety karłowatej :D Taki suchar

0

O ile mi wiadomo to takie rzeczy piszą md i sport;) np. o konfliktach Casillasa, Ramosa, Crisa, Arbeloi i innych;-)

0

kibice barcelony zachowali się wtedy jak banda wieśniaków

1

Komentarz usunięty

0

1

O niee, tutaj Xavi będzie lepszy od niego :P

0

Z jednym macie farta. Kontuzje trzymają się od was z daleka :)
No chyba że wszystkie kontuzje piłkarzy skumulowały się w Vermalenie

0

Pisanie Madryckich z małej litery to brak szacunku, dziewczynko :)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?