Maldini
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jak nie odpuścił ogórkowi drugiego kwietnia :D
54
Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.
0
Ponieważ w logach ulubionych drużyn, mają właśnie Barcelone
0
Wejdź chociażby na meczyki.pl i zobacz płacz kibiców barcy o niepodyktowanie rzutu karnego...
1
Śmiechom nie było końca.
0
Najlepsze jest to, że wszyscy wiedzą że sędzia wczoraj faworyzował barcelonę, tylko nie kibice samej barcelony. Skoro Torres został wyrzucony, to dlaczego sędzia nie wyrzucił Suareza i Busquetsa?!?
0
Eh i już płacz... No chociaż jeden dzień wytrzymajcie! :/
0
Powinieneś dostać bana za prowokację. Ciekawe czy redakcją zareaguje
0
1
3 pewne rzeczy w życiu:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Kibic barcy mający ból dupy o Ronaldo / realu.
Czy nie mam racji?
0
0
a także po drugiej stornie:
- penaldo
- sreal
- arbitrzy za realem
- perez przekupił ligę
- messi. neymar niewinni
- benzema do paki!
Typowi kibic... :)
0
Heh i już płacz na to że Real przekupuje sędziów. Beka xd
0
0
haha i już o Ronaldo. Pewnie masz jego plakat nad łóżkiem ;d
0
Typowi kibice Barcy. Bardziej obchodzi ich co się dzieje w Realu niż w swoim ukochanym klubie. Chore..
0
Jak na razie daleko mu do tej "marsiańskiej" formy. Skoro piłkarz uważany za "najlepszego piłkarza w historii" strzela tylko jedną bramkę przez cały turniej i to z rzutu karnego, to jaką winę ma tu trener? Tak wszyscy jadą po Higuainie a w teorii i w praktyce strzelił 2 razy więcej bramek od Lionela "boga" Messiego na mundialu o.O
0
Jeśli według Was, jest to warunek to bycia w elitarnej ekipie trenerów to nie mam więcej pytań..
2
Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale powiedz czym sobie zasłużył?
1
W klasie jesteś na pewno największym jajcarzem!
0
przed 6 :D
0
Teraz zarobiliby 30 milionów, a tak to za rok DDG odejdzie za darmo :V
0
Już zapomniałeś że Messi rządzi w Twojej ulubionej drużynie? :)
0
Realowi sędzia też zabrał karnego, koleżanko :)
1
"Sędziowie są za Realem!!" "Perez przekupił Uefa!!"
Żal mi takich ludzi :D
0
Komentarz usunięty
0
0
^ Taki śmieszek ze mnie :X
0
Zamiast kibicami barcy powinniście się nazywać antyfanami Realu i Ronaldo;d
0