Majoooo
Dołączył/a: marzec 2013
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello gra zajebisty mecz ;D
0
Bartra, Thiago, Tello nieźle nawet bardzo dobrze ! :D
0
Według mnie to skład bardzo dobry. troche szkoda mi songa, mam nadzieje że wejdzie w drugiej połowie :)
0
według mnie to Milan jeżeli zdobędzie tą bramke lub bramki( mam nadzieje ze tak nie będzie ) to tylko fuksem
0
Chciałabym zobaczyć te strzały z dystansu Barcelony i żeby strzelili w pierwszych minutach to na pewno ich zmotywuje jeszcze bardziej do gry. Mam nadzieje, że zaskoczymy ich czymś :D Visca el Barca!