Majoooo
Dołączył/a: marzec 2013
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież widzieliście, że Atletico było zmęczone już od ok. 70 min. Ramos tym golem ich dobił więc już było wiadome kto wygra. Praktycznie każdy tutaj pisał, że w dogrywce Atleti nie da rady i tak też się stało. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to trofeum będzie w naszej gablocie :)
0
Courtois to jedyny zawodnik, którego mi będzie żal po tym meczu.
1
Pique w ważnych meczach widać, że daje z siebie wszystko :)
1
Jaki autobus :O -.-
1
Dlaczego Messi nie biega? :O
1
Hymn Barcy!
1
Nie narzekajcie. Zobaczymy jak będą grali i potem możemy sie wypowiadać. Chcieliśmy Fabsa i go mamy razem z Iniestą :)
1
Nie dla psa kiełbasa -.- :)
1
Jedna z gorszych rzeczy to chyba to, że możemy przegrać u siebie :/
0
Nie rozumiem dlaczego Alexis boi się uderzyć na bramkę :/
0
Mam nadzieję, że dzisiaj po meczu wszyscy będziemy się cieszyli tak jak Martino po trzeciej bramce Alexisa z Elche :)
0
za kartki pauzuje
0
Alexis dzisiaj czaruje :)
0
Jak widze Fabsa na dziewiątce to mi oczy krwawią, widać że sie stara ale to nie jego pozycja.
0
idź powiedz dyrektorowi a gwarantowany masz drugi wpierd** :D :)
0
Rozumiem że rezerwy u nas nie istnieją -.-
0
Gdy grał Messi to Neymar był zupełnie innym piłkarzem :/
0
Kto?? :O o.O
0
Dla jego dziewczyny. Elana Gamo. :)
0
Oficjalnie : Messi ma uraz mięśni uda, więcej testów jutro
0
Najpierw weź słownik a potem komentuj -.-
0
Ja się pytam gdzie młodzi? Gdzie Thiago, Tello, Song ? I jak oni maja sie rozwijać :/ -,-
0
adan23 Sam jesteś homo idioto -,-
0
Ogarnijcie sie z tymi minusami -,-
0
Sezonowcy proszę o wyjście :)
0
Messi musi mieć z kim grać, Villa musi wejść :)
0
Ogarnijcie sie ! Ten by strzelił ten też tan tak samo. kurde każdemu sie mogło zdarzyć nie tylko Villi. Sezonowcy prosze odwalcie sie od niego -,-
0
Deulofeu strasznie chce pokazać że "umie"ale mu to jak na razie nie wychodzi.Gra egoistycznie i tyle.
0
co to za komentator?! :D " Xavi nie, to Jordi Alba oczwiście " :D
0
Rewanż będzie na TVP1 10 marca :D