Majkosz
Dołączył/a: maj 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique ma talent do takich interesów, aby uwiarygodnić również swoje zamierzenia dołożył sobie Messiego. Który hajs lubił i pewnie dalej lubi. Czy tutaj jednak jest coś nieprawidłowego. Ktoś się oburza, prostuje w internetach. Najbardziej mi się nie podoba że za puchar Arabii sedziowe dostają dodatkowa kasę jeśli określone drużyny w nich są. Kto wie może Rubi poszedł do gazety, aby przedstawić próbkę swoich nagrań. A jak go dalej będą cisnąć to znajdą się inne. Tak jak ktoś tutaj niżej napisał z igły widły.
1
Ja będę akceptował jak kibic Barcy 2-3 miejsce, no 2 w lidze i ćwierćfinał w LM. Byle tych pożyczek nie brać, no to nie przejdzie. Mając tyle długo, jeszcze budując stadion. Kurcze proszę, nie! To się skończy bardzo źle.
0
Z tym tematem zastępczym, to słuszna uwaga, i nie pomyślałem o tym zupełnie, może tak być. Jednak sugestia że Xavi odbudował drużynę nie podoba mi się. Kurcze on wymienił cały skład, pozbył się słabszych graczy ok, ale czy to zrobił on czy alemany? Na kim mogę zarobić to się pozbyli, może poza Dembele. Bo jego szkoda. Yamal młody, super drybler jedzie większość obrońców jak chce, dogarnie i strzał. Jednak ma mniej bramek czy asyst jak raphinha a męczy dużo więcej. Poszla ogromną kasa na transfery były mistrz Hiszpanii, Xavi nie wymienił pół składu i dostał ze szkółki graczy walczymy o drugie miejsce. Zdaje sobie sprawę że nastroje byłby lepsze gdybysmy grali w LM o finał, no ale nie gramy :(
1
Ja trochę się nie zgodzę z autorem artykułu. Odnośnie xaviego i jego pomnika. Skoro ktoś dostaje czerwoną kartkę gdy jego drużyna go potrzebuje. To znaczy że podchodzi emocjonalnie do meczu, więc gdy piłkarz kopnie baner reklamowy i dostaje druga żółta to już matoł i osłabia zespół jednak Xavi ok. Xavi opłacił klauzulę odejścia z arabami że swojej kasy, jednak nie pracuje za darmo. Laporta musiał swój majątek zastawić aby Xavi miał zawodników do grania. Moim zdaniem po prostu są siebie warci. Tak jak większość osób się spodziewała wraz z przyjęciem deco nagle jest kolonia Portugalczyków w Barcelonie tutaj szukałabym problemu. Co do szkółki, to nie ma zawodnika który rozegralby dwa dobre sezony z rzędu. I to się już od 3-4 sezonów dzieje. Głównie przez kontuzje. Jeśli ma przyjść jakiś trener z Portugalii, to już wolę xaviego, no ten chłop z Porto, xaviego wydaję mi się że szanują za osiągnięcia, jednak inny trener bez nazwiska, długo droga przed nim
6
Nie można mówić grubemu że jest gruby jeśli jest twoim szefem, tak to działa u laporty. Jak Xavi poleci, to będzie cyrk większy niż u włoskich właścicieli klubów. Co sami składy wybierali.
0
Lewy miał gorszy okres, chyba kontuzja, to wzięli na szybkości Brazylijczyka. Lewy moim zdaniem gra bardzo dobrze w lidze, no to ławeczka. Wszystko się zgadza, pytanie czy te 40 mln to trochę nie za dużo. Okaże się w praniu. Kurcze gdyby Xavi czytał La ramble to proszę o jakąś manitke na koniec sezonu. Lewy najlepiej z jest trickiem abyśmy mogli mówić. Mamy króla strzelców więc byliśmy lepsi.
4
Taki meczyk zaraz przed euro i zgrupowaniami, chyba taki sobie pomysł. Do arabów nie można, na jakiś puchar Katalonii.
3
Tebas z rana i słońce jakoś tak słabiej świeci.
0
Ciekawe kto pierwszy wyjdzie na murawę w oficjalnym meczu balde czy rogue
0
Kurcze, trochę mi się to nie podoba, odnośnie transferów, podają pytania o raphinie, arajuo, lewego. I w większości zdecydujemy po sezonie. Ale Sergio Roberto, to Xavi mówil, a przynajmniej tak kojarzę że powinien dostać kontrakt. Cóż kasa chyba nikogo nie ściągniemy, pozostaja obietnice xaviego, podczas rozmów z piłkarzami którzy zastanawiają się czy przyjść. Z tym rogue to jaja będą, pewnie jakaś kaluzulka jest że jak pogra więcej męczy to hajsu trzeba dorzucić. Xavi trzymam kciuki za Ciebie, w sumie tylko to mogę zrobić. Bo niezależnie od wyników i tak zostaniesz. Pozostałym też to sugeruje :)
0
Wygrana cieszy, a i mecz oglądało mi się dobrze. Aby kazdy mecz taki był do końca sezonu!
0
Nasz najszybszy obrońca, mało kontuzji jak na niego w tym sezonie. Skoro chcemy za niego hajs jak za najlepszego obrońcę na świecie, więc go tak traktujemy. Co za tym idzie mamy podobnego w składzie. Koundé miał dosyć słaby początek sezonu, indigo słynie z kontuzji. Wrócą Garcia i lenglet. Gdyby ktoś dawał 60 mln za fdj i on jeszcze zgodziłby się na pójście, to sprzedałbym od razu, ale chyba o to ciężko. Ciekawe co sam piłkarz sobie myśli.
0
Cóż, będzie śmiesznie jak pójdzie do PL. Ale wtedy elo złota piłka. Bo w city, Liverpoolu czy Arsenalu ciężko będzie błysnąć, bo tam raczej kolektywy w lidze. Ale taki Bayern, i liga Niemiecka kto wie. A laporta to chyba musiałby mu dać 1/10 stadionu aby tu przyszedł. Przed sezonem jako mógłbym sobie wyobrazić żółwia w realu. Jednak teraz, oni dalej potrzebują 9. Nie bardzo wiem jak Real chce grać bez silnego napastnika z przodu na autobus. Nie moja sprawa, żółw w LL to dodatkowy hajs dla ligi. Girona nam trochę pomogła, widać do Arabii nie chcą jechać i mają za dużo hajsu. Super!
6
A wystarczyło aby bramkarz złapał piłkę, na takim poziomie nie powinno się robić takich błędów. Nie wiele jest jednak o złych zmiana Tuchela czy błędzie bramkarza tylko wszyscy zwalają na sędziego który się pospieszył ale spalony był i juz. Akcje Marciniak spadły znaczaco przez to. Jednak nie tak jak powinny nuera. Może łatwiej teraz będzie kimisha wyciągnąć, jak go winicjusz jechał jak chciał i Bayern będzie się chciał go pozbyć. Marciniak wypaczył odbiór spotkania.
0
I zaczynamy zabawę!
0
Chyba obie strony są zadowolone, adidas w tej nowej umowie zwiększy karę za zerwanie umowy, oraz ma spokój na 10 lat. Barca dostanie ogromny zastrzyk finansowy którego tak potrzebuje.
1
Super że potrafiliśmy wykorzystać gre w przewadze. Brawa dla lewego, w każdej drużynie co był, błyszczał w meczach ligowych. W pucharach jest jak jest zwłaszcza w rundach wiosennych. Bardzo udany zakup/transfer. Czy ktoś inny strzelilby tyle bramek, nie wiem. Napewno miałby wiecej kontuzji. Fermin ma też super statystyki, brami głupio stracone, ale chyba tak też strzela Walencja.
1
Korea Południowa, cóż, zagrać taki mecz a zarejestrować dodatkowego zawodnika, a nie zagrać i liczyć iż kogoś się sprzeda. No trudno jest jak jest.
0
Czuję chęć wypróbowania jakiegoś napastnika, którego ktoś chce wypożyczyć. Inny rodzaj napastnika, niech pokaże co umie.
1
Groźny rywal, jeśli już w LL można kogoś tak nazwać. Bardzo chaotyczny moim zdaniem.
0
Ja nie wiem czy real za 30 latka da taka kasę, skoro jeszcze dwa lata temu sprzedał młodszego casemiro. Gdzie oni chcą takiego chłopa wcisnąć. Bayern ma Goretzke oraz daiera więc może sobie na jakiejś chucherko pozwolić w środku, a my chcemy kolejnego pod tiki take gracza. Gdyby dało się go wyciągnąć za mniejszy hajs to super. Wydaję mi się również że jeśli Bayern nie przejdzie realu to będą chcieli czyścić skład i może wtedy jakaś okazja. Przeglądam doniesienia prasowe, i nie bardzo mi pasują te propozycje zawodnikó na defensywnego. Już nie mówiąc co oni z oriolem zrobia. Taki rodri za 60 mln to co innego, eh pomarzyć można.
3
A ja pieniądze z komunii:). Jednak to że tej zp nie dostał było dziwne.
0
Tylko żeby przy tym nie skakał! Skoro się chłop cieszy to na plus. Wracaj do zdrowia Gavi!
0
Skoro Xavi taki mocny w gadce to może ktoś z Interu Miami do nas przyjedzie, tj uwierzy w jego projekt i będzie grać za darmo
0
Zobaczymy co będą chcieli sprzedać, chodzi mi tutaj o majątek Barcy.
2
Jest taki region w Hiszpanii, który chciał się odłączyć od kraju, nawet referendum zrobili. Bo między innymi nie chcieli płacić podatków, które reszta regionów płaci. Utrzymywała się w dużej części z turystyki, jednak przyszedł covid i jakoś tak wszystko ucichło. Teraz nawet osoby odpowiedzialne za referendum mają być zwolnione z więzienia. 6 lat wpłacasz hajs na rzecz miasta i inwestujesz w nim. Alemany swojego czasu mówił o normalizacji zarobków. Może to się utrzyma. Jak rozumiem jeśli ktoś idzie na wypożyczenie mówię tutaj np o fatim to już z tej 'furtki' nie skorzysta, gdyby to miało działać również w Barcelonie. Nie wydaje mi się aby żółw miał tyle grać w realu. On gra od 17 roku życia, tacy piłkarze mają krótszy okres "przydatności".
0
Będzie trenował Xavi, to może nie będzie źle. Zwykle jak się dużo obiecuje lub mówi jedno a robi drugie to traci się wiarygodność. Zobaczymy kogo sobie sprawimy na lato. Jak drużyna będzie wyglądała po euro. I ile osób pojedzie na igrzyska. Ile będzie musiał laporta swojego majątku wyłożyć aby zarejestrować nowych zawódnikow. Wiarygodność trenera jest bardzo ważna, a ta przez takie gierki bardzo ja osłabia, i ciężej kogoś sobie sprawić na lepszych warunkach.
0
Coś tam pokazał w Paryżu. Do tego dla każdego piłkarza Barcelony powinna być to dodatkowa motywacja, jeśli zmieni Ci Roberto to znak że jesteś za słaby na Barcelonę. Niska pensja, może grać na większości pozycji.
0
@popenzi skład jest znacznie lepszy niż w tamtym roku. Nie było osłabień, oczywiście poza Dembele który pewnie u nas i tak leczylby kontuzję. Dalej są mecze po 1:0, tracimy znacznie więcej bramek. Gdybyśmy nie trafili na tak łatwa grupę w LM oraz Napoli które ma bliżej do drużyn spadkowych niż lidera w punktach, to nie jestem pewny czy drużyna wyszłaby z grupy. Ponieważ był kryzys na początku sezonu. Ktoś może powiedzieć, real nie miał trudnych przeciwników, z city fartem przeszedł. Tyle że ma 11 pkt więcej niż my i wygrał z nami dwa razy w lidze i w superpucharze. To jest ta różnica. Barcelona xaviego wygrała z atletico i PSG z trudniejszych drużyn. Mam nadzieję że atletico Girona czy nawet Betis jakoś polepsza kadrę, bo liga była super ciekawa w tym roku gdy Girona jeszcze włączyła się do walki o tytuł.
10
Dołożyć figo jako dyrektora sportowego i będzie niezła paka.