0

@xavi890 a mecz z Realem u siebie, wróciliśmy z 0:2 na 4:3 ????

0

@Cules69 ale kto powiedział że w klubie panuje optymizm? Redaktor FcBarca.com? ????????

1

@gaq też o tym myślałem, i myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie

5

@mmaciass 1x Bayern gdzie nie wygraliśmy z nimi od 6 spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?