0

Tera sie zacznie :)

0

Valdes
Alves Pique Mascherano Puyol

Busket
Xavi Iniesta

Sanchez Messi Pedro

0

Tak im zalezalo gowno widac tera :)

0

Jojente[Lorente] Na 2-2 :D

0

Milan , znow wystawi autobus

0

Ta murawa to jakies jaja, Gwiazdy tancza na lodzie...

0

Opps przepraszam Kszawiego niema to wejdzie Thiago :D

0

Pierwsza polowa meczenie Milanu klepka , Druga polowa Fabs i "Kszawi" wchodzi i pompa :D DO BOJU PO ZWYCIESTWO!

0

Mascherano , forma taka jak z Malorca i obrona ;) Atak Messi i Xavi , Iniesta Pocisna tych wloszków :P

0

Pinto , Co soda :P

0

Przepraszam , ale dopiero przyszlem moze ktos powiedziec jaki wynik i jak graja?

0

Świetny gest :)

0

JEST KURWA !

0

Bedzie groznie

0

Jadymy .

0

Ludzie , nie wyzywac pilkarzy jak strzela bramke to wielcy fani

0

"Mam takie wrażenie że , nawet Granada usypia swoją grą Barcelonę "

0

No wlasnie xD

0

Cuenca gra swietne , taki niechciany w skladzie .

0

Po przerwie , chcę zobaczyć Iniestę :P

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?