Majcher
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song fajno zagrał . ;d
0
Ulalala, jaka siateczka . ;D
0
2 RAZ !
0
Gra Songa coraz bardziej mi się podoba . ;)
0
Song ładnie jak narazie .
0
Ja chce MVP ;
0
I w tym momencie płacze .
0
Płacze jak dziecko :(
0
W połowie Tito ich tak opierdoli ze im zachce sie grac .
0
Panowie o co chodzi Alves niby w składzie a go nie ma . :(
0
Kocham ten klub bardzo , i myśle ze nam sie uda .
0
@Dinio Modrićia nie ma w Realu .
0
0
0
Bramkarz sie kurwa nadaje do ulicy sprzatania
0
0
Tera ich równo z trawa
0
Takie gówno ma wygrac pipie hahaha
0
HAHAH XD
0
Lopesz
0
Od dzis jestem fanem ... Khediry i Arbeloi
0
Zara kurwa sluzby medyczne , karetki przyjada bo Sonsralo se nos polamal
0
Pepe Aka Symulant
0
Bramkarz Atletico Aka Kurwa Dudek -,- Bronia jak 12 latek
0
Ronaldo Aka Stanąl Mu
0
Co Niigga ?:D
0
Arbeloa Aka Rasiak
0
Benzema Aka Rasiak
0
FALKAKAŁKO JESZCZE JEDNA DAWAJ ;D
0
Kuentrału