0

0

Negocjacje trwają.

0

Fajnie, że meczyk leci w TV, bo takto musiałnym szukać streamów w Internecie, a większość się tnie.

0

Czyżby nowy R10 ?

0

Za pół sezonu będzie grał Aleix Vidal i zamnknie usta S.Roberto i M.Bartrze.

0

W nadchodzącym sezonie, Ivan będzie miał prawdziwe pole do popisu.
Po odejściu Xaviego ma zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?