Użytkownik zbanowany
5 sierpnia 2015, 22:09
0
4 sierpnia 2015, 19:37
Negocjacje trwają.
4 sierpnia 2015, 19:35
Fajnie, że meczyk leci w TV, bo takto musiałnym szukać streamów w Internecie, a większość się tnie.
4 sierpnia 2015, 19:33
Czyżby nowy R10 ?
4 sierpnia 2015, 19:32
Za pół sezonu będzie grał Aleix Vidal i zamnknie usta S.Roberto i M.Bartrze.
3 sierpnia 2015, 22:56
W nadchodzącym sezonie, Ivan będzie miał prawdziwe pole do popisu. Po odejściu Xaviego ma zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Negocjacje trwają.
0
Fajnie, że meczyk leci w TV, bo takto musiałnym szukać streamów w Internecie, a większość się tnie.
0
Czyżby nowy R10 ?
0
Za pół sezonu będzie grał Aleix Vidal i zamnknie usta S.Roberto i M.Bartrze.
0
W nadchodzącym sezonie, Ivan będzie miał prawdziwe pole do popisu.
Po odejściu Xaviego ma zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.
0
0
Za pół sezonu będzie grał Aleix Vidal i zamnknie usta S.Roberto i M.Bartrze.
0
Czyżby nowy R10 ?
0
Fajnie, że meczyk leci w TV, bo takto musiałnym szukać streamów w Internecie, a większość się tnie.